نگین پرواز پارس

نگین پرواز پارس در سال 1387 با هدف ارائه جامع خدمات گردشگری تاسیس شد.

 

در طول این سال ها همکاری با مطرح ترین شرکت های بین المللی در زمینه سفر و گردشگری، برایمان تجربه ای ارزشمند و کاربردی در زمینه خدمات رسانی در بخش های ویزا، هتل و پرواز به اقصی نقاط دنیا بوجود آورده است و همین تجربه مزیت رقابتی ماست برای ساختن سفرهایی بیادماندنی و آرامش بخش برای همراهانمان.

 

نگین پرواز پارس اولین آژانس ایرانی است که تجربه کارگزاری یکی از کارگزاری های حوزه شینگن (سفارت دانمارک) را در کارنامه خود دارد. 4 سال پیاپی خدمات رسانی بعنوان کارگزاری سفارت هندوستان در ایران و ارائه کلیه خدمات سفر به هندوستان، ما را به یکی از فعال ترین دفاتر مسافرتی برای این مقصد شگفت انگیز تبدیل کرده است. در بخش سفرهای تجاری با داشتن  کارشناسان حرفه ای در این حوزه، خدمات تخصصی به شرکت های معتبر بسیاری را در کارنامه خود داریم. شرکت هایی که به مشتریان وفادار ما تبدیل شده اند.

 

ما اخذ ویزا از کشورهای مختلف را برای شما آسان می کنیم و با درک درست از خواست شما و ارائه خدماتی باکیفیت و خوش قیمت سفری خاطره انگیز برایتان می سازیم.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارزش های ما

صفر تا صد خدمات سفر

بسته های سفر، مناسب هر سلیقه و شرایطی

رضایت شما برای مهم است

دارای مجوز رسمی کلیه خدمات مسافرتی

مناسب ترین قیمت ها

مشاوره رایگان

سرعت بالا در ارائه خدمات

ما هم عاشق سفر هستیم!

3750
مشتریان خوشحال
7740
پرواز به سفر
850
هتل ماندن
140
اجاره اتومبیل
8960
تورهای بسیار معروف

روابط سرمایه گذاران ما

تماس با ما

فقط بسته و برو! اجازه دهید برنامه سفر خود را برای مسافرت کارشناسان ترک کنید!