افزایش پروازهای ترکیش ایرلاین به تهران

۲۹

آبان
۱۴۰۰

افزایش پروازهای ترکیش ایرلاینز به شیراز

ارسال شده توسط: نگین پرواز/ 2299 0

با شروع مجدد سفرهای توریستی، تجاری و کاری ایرلاین ها با افرایش پروازها و یا بازگشت به فرودگاه های ایران سعی بر جذب مسافران بیشتری به خود هستند. با کاهش محدودیت های سفر به ترکیه و تقاضای بالا برای سفر به استانبول پروازهای ترکیش ایرلاینز به شیراز از 22 آذر افزایش خواهند کرد.

 

طبق این برنامه هفتگی پروازهای ترکیش از شیراز به استانبول از 3 پرواز هفتگی به 5 پرواز هفتگی خواهند رسید. پروازهای ترکیش ایرلاینز به شیراز در طول هفته به شکل زیر انجام خواهند شد:

پرواز شماره 884 ترکیش در روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه فرودگاه استانبول را در ساعت 21:10 ترک می کند و در ساعت 1:30 بامداد در شیراز فرود می آید.

پرواز شماره 885 ترکیش در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه در ساعت 2:30 بامداد از فرودگاه شیراز انجام خواهد شد.

 

هواپیمایی ترکیش علاوه بر مقصد استانبول، با ارائه توقف های کوتاه مدت مسیرهای مناسبی را برای مقاصد اروپا و آمریکا ارائه می کند. مسیر های آمریکای شمالی معمولا از پرطرفدارترین مسیرهای مسافران ترکیش ایرلاینز در ایران هستند.

 

در نظر داشته باشید که در حال حاضر علاوه بر قوانین ترکیه، کشورها برای ورود مسافران قوانین معینی را ثبت کرده اند و از همین رو برای انجام تست PCR حتما با علاوه بر شرایط پذیرش ایرلاین از قوانین کشور مقصد خود مطلع شوید.

 

شما می توانید با کلیک کردن بر روی لیست آزمایشگاه های مجاز به انجام تست کرونا برای پرواز خارجی، آزمایشگاه های موجود در شهر خود را بررسی کرده و در زمان معین شده توسط هواپیمایی که با آن قصد سفر دارید نسبت به مراجعه و انجام تست اقدام نمایید.

 

اگر تجربه سفر به هر نقطه جهان با پروازهای ترکیش ایرلاینز را داشته اید، خاطرات و تجارب خود را با ما در میان بگذارید.

 

کارشناسان نگین پرواز پارس در طول هفته آماده ارائه خدمات ویزا، بلیط و هتل در سراسر جهان به شما عزیزان و همراهان همیشگی هستند.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار جذاب گردشگری، مجله وبسایت ما را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید