کارت دیجیتال واکسیناسیون

۱۳

شهریور
۱۴۰۰

راه اندازی سامانه کارت دیجیتال واکسیناسیون با کد QR در ایران

ارسال شده توسط: نگین پرواز/ 2274 0

با شروع سفرها و کم شدن محدودیت ها یکی پس از دیگری کشورهای بسیاری نه تنها سفر بلکه حتی اقدام برای ویزا را منوط به داشتن گواهی واکسیناسیون معتبر می دانند و همین موضوع باعث سردرگمی بسیاری از هموطنان در قبال ارگان ارائه کننده این گواهی شده بود. با اقدام وزرات بهداشت سامانه کارت دیجیتال واکسیناسیون راه اندازی شده است تا مسافران خارج از کشور بتوانند از این گواهی برای ارائه آن به سفارت خانه ها، ایرلاین ها و ماموران مرزی استفاده نمایند.

 

افرادی که قبلا واکسن دریافت کرده اند برای دریافت گواهی دیجیتالی کارت واکسیناسیون می توانند با مراجعه به سامانه کارت دیجیتال واکسیناسیون با آدرس vcr.salamat.gov.ir  ثبت‌نام کنند.

 

شما پس از ورود به این سامانه با صفحه زیر مواجه می شوید. پس از مطالعه متن بالا روی دکمه متوجه شدم کلیک کنید تا به صفحه مشخصات وارد شوید.

 

 

سامانه کارت دیجیتال واکسیناسیون
سامانه کارت دیجیتال واکسن

 

پس از آن وارد صفحه بعدی می شوید که همانند عکس زیر دارای بخش هایی است که شما باید با دقت اطلاعات خود را مطابق پاسپورت خود پر نمایید:

 

سامانه کارت دیجیتال واکسیناسیون
سامانه کارت دیجیتال واکسن

 

پس از ارائه اطلاعات و اقدام برای ثبت آن، نهایتا در صفحه آخر تاییدیه دریافت درخواست شما اعلام می گردد و نهایتا در 24 ساعت پس از ثبت درخواست لینک دانلود کارت دیجیتال واکسیناسیون خود را از طریق اس ام اس دریافت خواهید نمود.

 

سامانه کارت دیجیتال واکسیناسیون
سامانه کارت دیجیتال واکسن

 

شما پس از نهایتا 24 ساعت گواهی کارت دیجیتال واکسیناسیون خود را از طریق اس ام اس دریافت خواهید کرد که در آن کد QR، اطلاعات شما مطابق پاسپورتتان، نوع واکسن، شماره بتچ و غیره ذکر خواهد شد.

 

کارت دیجیتال واکسیناسیون
کارت دیجیتال واکسن

 

مطمئنا افرادی که قصد اخذ ویزای شنگن، کانادا و غیره و سفر به اروپا و کانادا و غیره را دارند و می بایست کارت واکسیناسیون معتبر به همراه داشته باشند با راه اندازی سامانه کارت دیجیتال واکسیناسیون از این به بعد با خیال راحت تر اقدام به اخذ ویزا و یا سفر خواهند نمود.

 

اگر تجربه سفر به هر نقطه جهان با ارائه کارت واکسیناسیون را داشته اید، خاطرات و تجارب خود را با ما در میان بگذارید.

 

کارشناسان نگین پرواز پارس در طول هفته آماده ارائه خدمات ویزا، بلیط و هتل در سراسر جهان به شما عزیزان و همراهان همیشگی هستند.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار جذاب گردشگری، مجله وبسایت ما را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید