کاهش قرنطینه برای سفر به اندونزی

۰۵

بهمن
۱۴۰۰

کاهش قرنطینه برای سفر به اندونزی

ارسال شده توسط: نگین پرواز/ 2706 0

با بازگشایی مرزهای کشورها و آغاز مجدد سفرها، مقررات و شرایط ورود به طور دوره ای به روز رسانی می شود. طبق اعلامیه دولت اندونزی شرایط سفر به اندونزی از تاریخ 4 فوریه 2022 شرح داده شده است.

 

طبق اعلامیه جدید که با هدف جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و امیکرون صادر شده است، مسافران با داشتن شرایط ویژه ای قادر به سفر به اندونزی خواهند بود. همچنین با هدف پذیرش بیشتر گردشگران این کشور قرنطینه اجباری را در بعضی مناطق از 7 روز به 5 روز کاهش پیدا خواهد کرد.

 

درحال حاضر مسافران بین المللی که دارای شرایط زیر باشند می توانند به اندونزی سفر کنند:

 

  • دارندگان پاسپورت اندونزی
  • دارندگان اقامت اندونزی
  • دیپلمات ها
  • افرداد عضو APEC
  • دارندگان ویزای معتبر و شهروندان کشورهایی که با اندونزی قانون لغو روادید دارند به شرط اینکه به طور کامل واکسینه شده باشند.

 

کلیه مسافران در پروازهای ورودی به اندونزی باید اقدام به انجام تست PCR در محدوده 48 ساعت قبل از پرواز نموده و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند. لیست آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت برای سفر های خارجی را می توانید از این لینک دریافت نمایید.

 

علاوه بر این مسافران قبل از پرواز باید در این اپلیکیشن  به صورت انلاین خود را  ثبت نام نموده،  فرم eHAC را پر کرده و کپی تایید و بار کد ارائه شده را به همراه داشته باشند. مسافران پس از ورود به اندونزی می بایستی به مدت 5 روز خود را در هتل های معرفی شده قرنطینه نمایند.

 

علاوه بر این کلیه مسافران می بایستی بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 25.000 دلار به همراه داشته باشند. مسافرانی که به بالی سفر می کنند باید بیمه مسافرتی با پوشش 100.000 دلار به همراه داشته باشند.

 

اگر اخیرا تجربه سفر به کشورهای اروپایی را داشته اید ، خاطرات و تجارب خود را با ما در میان بگذارید.

 

کارشناسان نگین پرواز پارس در طول هفته آماده ارائه خدمات ویزا، بلیط و هتل در سراسر جهان به شما عزیزان و همراهان همیشگی هستند.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار جذاب گردشگری، مجله وبسایت ما را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید