شرایط سفر به کویت

۰۹

آبان
۱۴۰۰

به روز رسانی شرایط سفر به کویت

ارسال شده توسط: نگین پرواز/ 2892 0

با بازگشایی مرزهای کشورهای همسایه و آغاز مجدد سفرها به این کشورها، مقررات و شرایط ورود به طور هفتگی به روز رسانی می شود. طبق اعلامیه دولت کویت شرایط سفر به کویت در تاریخ 9 آبان ماه شرح داده شده است.

 

طبق اعلامیه جدید که با هدف جلوگیری از انتشار ویروس کرونا صادر شده است، مسافران با داشتن شرایط ویژه ای قادر به سفر به کویت خواهند بود. کلیه افراد دارای اقامت، ملیت و ویزای معتبر کویت که موارد زیر شامل حالشان باشند می توانند نسبت به تهیه بلیط و سفر به کویت اقدام نمایند:

 

مسافران دارای کارت واکسیناسیون یکی از واکسن های آسترازنکا، فایزر، مودرنا و جانسون که از آخرین نوبت واکسن آن ها 14 روز گذشته باشد. کلیه افراد کوچکتر از 16 سال که والدین آنها کارت واکسیناسیون را مطابق بالا داشته باشند می توانند بدون داشتن کارت واکسن به کویت سفر کنند. مسافرانی که دارای کارت واکسیناسیون سینوفارم، سینوواک و یا اسپایکوژن هستند به شرط دریافت یک دوز از واکسن های آسترازنکا، فایزر، مودرنا و جانسون می توانند به کویت سفر کنند.

 

مسافرانی که دارای کارت واکسیناسیون از کویت هستند می بایست به هنگام ورود کارت واکسیناسیون خود را در اپلیکشن “Immune app” یا “Kuwait mobile ID app” ارائه نمایند. مسافرانی که قصد سفر به کویت را دارند و کارت واکسیناسیون آن ها خارج از کویت صادر شده است می بایستی کارت واکسیناسیون خود را که دارای کد QR است را در سایت https://vaxcert.moh.gov.kw/SPCMS/PH/CVD_19_Vaccine_External_Registration.aspx بارگزاری کنند.

 

کلیه مسافران بزرگتر از 6 سال در پروازهای ورودی به کویت باید اقدام به انجام تست PCR در محدوده 72 ساعت قبل از پرواز نموده و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی با کد QR به همراه داشته باشند. لیست آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت برای سفر های خارجی را می توانید از این لینک دریافت نمایید.

 

مسافران می بایست قبل از پرواز در سایت https://kuwaitmosafer.gov.kw/index.html ثبت نام کنند و اپلیکیشن Shlonik را برروی موبایل خود نصب نمایند.

 

تمامی مسافران ورودی به کویت به مدت 7 روز در منزل قرنطینه خواهند شد.

 

اگر اخیرا تجربه سفر به کویت را داشته اید ، خاطرات و تجارب خود را با ما در میان بگذارید.

 

کارشناسان نگین پرواز پارس در طول هفته آماده ارائه خدمات ویزا، بلیط و هتل در سراسر جهان به شما عزیزان و همراهان همیشگی هستند.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار جذاب گردشگری، مجله وبسایت ما را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید