شروع پروازهای قطر ایرویز به مالاگا از 2 جولای

۱۱

خرداد
۱۴۰۰

شروع پروازهای قطر ایرویز به مالاگا از 2 جولای

ارسال شده توسط: نگین پرواز/ 2049 0

با شروع سفرهای توریستی و تجاری به اسپانیا، ایرلاین های بیشتری پروازهای خود را به مقاصد مختلف این کشور برقرارکرده اند و طبق انتظار همیشگی قطر ایرویز نیز از این لیست خارج نمانده است. طبق برنامه پروازی اعلام شده از 2 جولای پروازهای قطر ایرویز به مالاگا از 2 جولای (13 تیرماه) از سرگرفته خواهند شد.

 

از آنجا که همه ایرانیان زیادی در شهر مالاگا و یا اطراف آن زندگی می کنند این خبر می تواند برای مسافران همیشگی قطر ایرویز خبر خوبی باشد و دیگر این مسافران نیازی به انجام پرواز داخلی از مادرید و بارسلون به فرودگاه مالاگا نخواهند داشت.

 

طبق برنامه اعلام شده پروازهای قطر ایرویز به مالاگا با دو پرواز هفتگی از 2 جولای شروع خواهد شد. این پرواز به شماره QR155 جمعه ها و یکشنبه ها در ساعت 8 صبح فرودگاه دوجه را ترک کرده و در ساعت 14:40 در فرودگاه مالاگا به زمین خواهد نشست. پرواز برگشت به شماره QR156 جمعه ها و یکشنبه ها در ساعت 15:55 از فرودگاه مالاگا انجام خواهد شد و در ساعت 23:55 در دوحه به زمین خواهد نشست. و بدین ترتیب تعداد پروازهای هفتگی قطر ایرویز به اسپانیا به عدد 19 خواهد رسید.

 

طبق قانون اسپانیا، مسافران بالای 6 سال می بایستی جواب تست کرونا که در بازه 72 ساعت به پرواز انجام شده باشد را به همراه داشته باشند. در حال حاضر فقط مسافرانی که دارای ملیت اروپایی ،اقامت اسپانیا و یا نامه تایید از سفارت اسپانیا جهت ورود به خاک اسپانیا را داشته باشند می توانند به این کشور سفر کنند.

 

در نظر داشته باشید که با تماس به موقع با آزمایشگاه های ارائه شده می توانید نسبت به رزرو سرویس انجام تست در منزل، محل کار و یا مکان مورد نظر خود اقدام نمایید.

 

اگر تجربه سفر به مالاگا و بازدید از سواحل زیبای آن را داشته اید، خاطرات و تجارب خود را با ما در میان بگذارید.

 

کارشناسان نگین پرواز پارس در طول هفته آماده ارائه خدمات ویزا، بلیط و هتل در سراسر جهان به شما عزیزان و همراهان همیشگی هستند.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار جذاب گردشگری، مجله وبسایت ما را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید