افزایش پروازهای سلام ایر به شیراز

۰۷

آذر
۱۴۰۰

افزایش پروازهای سلام ایر به شیراز

ارسال شده توسط: نگین پرواز/ 2400 0

با شروع مجدد سفرهای توریستی، تجاری و کاری ایرلاین ها با افرایش پروازها و یا بازگشت به فرودگاه های ایران سعی بر جذب مسافران بیشتری به خود هستند. با کاهش محدودیت های سفر به عمان و تقاضای بالا برای سفر به این کشور با توجه به اعطای ویزای فرودگاهی پروازهای سلام ایر به شیراز از 12 آذر افزایش خواهند کرد.

 

طبق این برنامه هفتگی پروازهای سلام ایر از شیراز به استانبول از 2 پرواز هفتگی به 3 پرواز هفتگی خواهند رسید. پروازهای سلام ایر به شیراز در طول هفته به شکل زیر انجام خواهند شد:

پرواز شماره 555 سلام ایر در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه فرودگاه مسقط را در ساعت 18:15 ترک می کند و در ساعت 19:15 در شیراز فرود می آید.

پرواز شماره 556 سلام ایر در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت 20:00 از فرودگاه شیراز انجام خواهد شد.

 

در نظر داشته باشید که در حال حاضر علاوه بر قوانین عمان ، کشورها برای ورود مسافران قوانین معینی را ثبت کرده اند و از همین رو برای انجام تست PCR حتما با علاوه بر شرایط پذیرش ایرلاین از قوانین کشور مقصد خود مطلع شوید.

 

شما می توانید با کلیک کردن بر روی لیست آزمایشگاه های مجاز به انجام تست کرونا برای پرواز خارجی، آزمایشگاه های موجود در شهر خود را بررسی کرده و در زمان معین شده توسط هواپیمایی که با آن قصد سفر دارید نسبت به مراجعه و انجام تست اقدام نمایید.

 

اگر تجربه سفر به مسقط با پروازهای سلام ایر را داشته اید، خاطرات و تجارب خود را با ما در میان بگذارید.

 

کارشناسان نگین پرواز پارس در طول هفته آماده ارائه خدمات ویزا، بلیط و هتل در سراسر جهان به شما عزیزان و همراهان همیشگی هستند.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار جذاب گردشگری، مجله وبسایت ما را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید