تور مالدیو

تاریخ خروج

روزانه

مدت زمان

8 روز و 7 شب

بازدید

1171

چرا مالدیو؟ چرا تور مالدیو؟

 

مالدیو یا جزایر مالدیو با داشتن 1192 جزیره مرجانی یکی از زیباترین مقاصد دنیا برای گردشگرانی است که برای دیدن نقاط جدید از دنیا لحظه شماری می کنند. مالدیو یکی از کشورهایی است که گردشگری یکی از مهم ترین صنعت رایج و پردرآمد کشور به حساب می آید و از همین رو از نظر پیشرفت امکانات و زیرساخت های توریسم یکی از پیشرو ترین کشورهای دنیاست.

 

مالدیو دارای کمی بیشتر از 500.000 نفر حمعیت است و پایتخت آن به نام ماله تنها شهری است که دارای فرودگاه است. فرودگاه مالدیو یا همان ماله به تنهایی یکی از جزیره های بزرگ مالدیو را اشغال کرده است. برای جا به جایی از فرودگاه به هتل، برخی از این ترانسفر ها به دلیل نزدیک بودن جزیره هتل انتخابی شما به فرودگاه با قایق و کشتی و برخی دیگر به دلیل دور بودن هتل شما به فرودگاه با هواپیمای آب نشین انجام میشود.

 

هرچند تور مالدیو در اکثر مواقع برای زوج های جوانی است که این مقصد را برای ماه عسل خود انتخاب می کنند ولی اگر شما علاقه مند به ساحل و طبیعت هستید تور مالدیو می تواند یکی از بهترین گزینه شما باشد. فرهنگ غذایی و رسم و رسوم مالدیو هم از جهت نزدیکی به کشور هند و سریلانکا یکی از جذابیت های این کشور مجمع الجزایری به حساب می آید.

 

یکی از ویزگی های مالدیو که آن را از دیگر مقاصد دیگر متمایز می کند وجود فاصله بین جزیره ها و مشکل جا به جایی است و از همین رو در تور مالدیو ما همه این مشکلات را حل کرده و همه این خدمات را در قالب یک پکیج به شما عزیزان ارائه می کنیم.

 

در نظر داشته باشید که با توجه به متغییر بودن قیمت های بلیط هواپیما حتما نرخ های نهایی را از کارشناسان نگین پرواز پارس سوال بفرمایید.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور مالدیو یورو 1,835 یورو 0 0 هر زمان 8 روز و 7 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید