Arab Health 2023

تاریخ خروج

30 Jan

مدت زمان

4 روز و 3 شب

بازدید

143

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بهداشتی دبی Arab Health 2022 در شهر دبی کشور امارات متحده برگزار می گردد. این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ بهداشت و پزشکی در جهان است تولیدکنندگان، تجار، بازرگانان، سازمان ها و متخصصان بهداشت جهانی را از سراسر جهان گردهم می آورد.

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بهداشتی دبی با بیش از سه دهه سابقه، با محیطی ایده آل فرصت آموزش، ملاقات با فعالان و بازرگانان که با هدف ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در این نمایشگاه شرکت می کنند را برای شرکت کنندگان فراهم می کند. شرکت های برتر دنیا با حضور در این نمایشگاه هزاران محصولات خود از جمله محصولات تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، کالاها و لوازم مصرفی بیمارستان ها، محصولات و خدمات جراحی فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبت های بهداشتی، فناوری های فیزیوتراپی و ارتوپدی، رادیولوژی، مدیریت تسهیلات، خدمات پزشکی و خدمات مشاوره ای در مراقبت های بهداشتی را در سریعترین و پرسودترین بازارهای بهداشتی و پزشکی دنیا به نمایش می گذارند.

 

متخصصان این صنعت نیز علاوه بر شرکت و اطلاع از محصولات و تکنولوژی های نوین می توانند در کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی شرکت کرده و زمینه تا برای ارتقا سطح علمی خود فراهم سازند.

 

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 30 ژانویه 2023 (11 بهمن 1401) به مدت 4 روز پذیرای ننمایشگاه تجهیزات پزشکی و بهداشتی دبی Arab Health  است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال 2022 میزبان بیش از 3000 غرفه دار و 51900 نفر بازدید کننده از بیش از 70 کشور بوده است. اگر صنعت پزشکی فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خوردو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Center قابل دسترسی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در ننمایشگاه تجهیزات پزشکی و بهداشتی دبی Arab Health 2022  ست. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت پزشکی و تجهیزات پزشکی جهت شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بهداشتی دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Arab Health 2023 یورو 0 یورو 0 10 ۱۰ بهمن 4 روز و 3 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید