Arab Health دبی (مخصوص پزشکان 10%)

تاریخ حرکت

01 Feb

مدت زمان

4 روز و 3 شب

تعداد مشاهده

285

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بهداشت دبی Arab Health 2021 در شهر دبی کشور امارات متحده برگزار می گردد. این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ بهداشت و پزشکی در جهان است تولیدکنندگان، تجار، بازرگانان، سازمان ها و متخصصان بهداشت جهانی را از سراسر جهان گردهم می آورد.

 

نمایشگاهArab Health  با بیش از سه دهه سابقه، با محیطی ایده آل فرصت آموزش، ملاقات با فعالان و بازرگانان که با هدف ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در این نمایشگاه شرکت می کنند را برای شرکت کنندگان فراهم می کند. شرکت های برتر دنیا با حضور در این نمایشگاه هزاران محصولات خود از جمله محصولات تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، کالاها و لوازم مصرفی بیمارستان ها، محصولات و خدمات جراحی فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبت های بهداشتی، فناوری های فیزیوتراپی و ارتوپدی، رادیولوژی، مدیریت تسهیلات، خدمات پزشکی و خدمات مشاوره ای در مراقبت های بهداشتی را در سریعترین و پرسودترین بازارهای بهداشتی و پزشکی دنیا به نمایش می گذارند.

 

متخصصان این صنعت نیز علاوه بر شرکت و اطلاع از محصولات و تکنولوژی های نوین می توانند در کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی شرکت کرده و زمینه تا برای ارتقا سطح علمی خود فراهم سازند.

 

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 1 فوریه 2021 (13 بهمن 1399) به مدت 4 روز پذیرای نمایشگاه صنعت ساختمان Arab Health  است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال 2019 میزبان بیش از 4000 غرفه دار و 110000 نفر بازدید کننده از بیش از 160 کشور بوده است. اگر صنعت پزشکی فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خوردو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Center قابل دسترسی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی 2020 The Big 5 Show  ست. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت ساختمان جهت شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در کلن، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تورتعرفه به ازای هر بزرگسالقیمت به ازای هر کودکصندلی‌های موجودتاریخ خروجمدت زمان
Arab Health دبی0 یورو0 یورو001 Feb4 روز و 3 شب

اطلاعات رزرو

نامقیمت (بزرگسالان / کودکان)افراد (بزرگسالان / کودکان)تعدادجمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 یورو
تخفیف 10%
جمع کل 0 یورو

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید