ArabLab 2022

تاریخ خروج

24 Oct

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

74

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی ArabLab یکی از مهمترین نمایشگاه های بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی است که سالانه در شهر دبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه ArabLab سالانه هزاران بازدیدکننده را از کشورهای رو به رشد از قبیل کشورهای خلیج فارس، آسیای میانه و آسیا به خود جذب می کند.

هدف این نمایشگاه گردهم آوردن شرکت کنندگان از سراسر دنیا و به نمایش گذاشتن آخرین تجهیزات آزمایشگاهی و ابزار دقیق معتبرترین شرکت های صنعت آزمایشگاهی است. شرکت کنندگان هر سال با حضور در این نمایشگاه علاوه بر توسعه شبکه تجاری خود، بنابر هدف خود به ثبت خرید و یا تقاضای محصولات مورد نیاز بپردازند.

علاوه بر رویداد تجاری، نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی میزبان کنفرانس ها و جلسات مهمی در زمینه صنعت آزمایشگاهی است که در آن متخصصین و صاحبان شرکت ها از نوآوری ها و اهداف خود در پیشرفت این صنعت به گفتگو و سخنرانی می پردازند. نمایشگاه آزمایشگاه شیمی CHEMLAB و نمایشگاه فناوری زیست محیطی همزمان با نمایشگاه ArabLab برگزار می گردند.

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 24 اکتبر 2022 (2 آبان 1401) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ArabLab است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال 2021 میزبان بیش از 900 غرفه دار و 10000 نفر بازدید کننده از بیش از 100 کشور بوده است. اگر در صنعت آزمایشگاهی فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre  با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو  World Trade Centre  قابل دسترسی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ArabLab 2022  است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت آزمایشگاهی جهت شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
ArabLab 2022 یورو 0 یورو 0 10 ۰۲ آبان 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید