دبی Automechanika (مسافران همیشگی 15%)

تاریخ خروج

14 Dec

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

1645

حداکثر ظرفیت

9

نمایشگاه اتومکانیکا دبی Automechanika Dubai بزرگترین نمایشگاه بین المللی خدمات پس از خرید و وسایل خودرو خاورمیانه است که هر ساله در شهر دبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه اتومکاتیکا دبی 6 طیف محصول قطعات و تجهیزات، سیستم الکترونیک، تعمیر و نگهداری، لاستیک و باتری، لوازم جانبی و شستشوی خودرو، و مراقبت و تعمیر را از شرکت های مطرح دنیا به نمایش گذاشته و نوآوری و خلاقانه ترین آنها در دسترس شرکت کنندگان قرار می دهد.

با توجه به رشد بسیار صنعت خدمات پس از فروش خودرو در منطقه خاورمیانه و آفریقا نمایشگاه Automechanika دبی نقش کلیدی را در این مناطق ایفا کرده و به همین دلیل فرصت حضور تولیدکنندگان خارجی و توزیع کنندگان و خریداران منطقه خاورمیانه و آفریقا را در کنار هم فراهم می نماید. علاوه بر قطعات و وسایل خودرو های سواری، عرضه کنندگان قطعات ماشین آلات کشاورزی، حمل و نقل و موتور سیکلت در این نمایشگاه شرکت می کنند.

علاوه بر نمایشگاه تجاری، نمایشگاه اتومکانیکا دبی گزارش ها، سخنرانی ها، کارگاه ها و سمینارهای مختلفی را با موضوعات مربوط به ورود به بازار تقاضا در منطقه، ارتباط با بازار، خدمات خودرو، مسائل مالیاتی و قانونی این صنعت در منطقه به شرکت کنندگان ارائه می کند.

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 14 دسامبر 2021 (23 آذر 1400) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه اتومکانیکا دبی Automechanika Dubai است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال 2019 میزبان بیش از 1900 غرفه دار و 32000 نفر بازدید کننده از بیش از 60 کشور بوده است. اگر در صنعت خودرو فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای معرفی محصولات جدید، پیدا کردن تهیه کنندگان جدید و متصل شدن به توزیع کنندگان و عمده فروشان این صنعت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خوردو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو  World Trade Center قابل دسترسی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه اتومکانیکا دبی Automechanika Dubai 2020 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت خودرو جهت شرکت در نمایشگاه اتومکانیکا دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در کلن، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
دبی Automechanika یورو 0 یورو 0 9 ۲۳ آذر 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 15%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید