فرانکفورت Automechanika (خودرو های لوکس 15%)

تاریخ خروج

14 Sep

مدت زمان

5 روز و 4 شب

بازدید

926

نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت  Automechanika بزرگترین نمایشگاه جهانی خودرو در جهان و موفق ترین رویداد هر دوسال یکبار در شهر فرانکفورت است. نمایشگاه های Automechanika  Global که نمایشگاه خودرو فرانکفورت مهم ترین آن است سالانه 15 نمایشگاه در 14 کشور جهان برگزار می شوند. این نمایشگاه در فرانکفورت شرکت های برتر صنعت خودرو، تامیین کنندگان و سازندگان قطعات خودرو، طراحان، و دیگر متخصصان و فعالان صنعت خودرو و خودرو سازی دنیا را گرد هم می آورد تا ضمن حضور و ملاقات با یکدیگر، از روند رو به رشد صنعت خودرو سازی و تکنولوژی های نوآور که توسط شرکت های بزرگ به نمایش گذاشته می شود برای تجارت خود استفاده می نمایند.

 

نمایشگاه خودرو فرانکفورت Automechanika با هدف گردآوری متخصصان مراحل طراحی، ساخت، تامیین قطعات، فروش، خدمات پس از فروش، بازیافت و دفع خدورو و ایجاد زنجیره فرایند کل صنعت خودرو برگزار می گردد. از نظر متخصصان و فعالان صنعت خودرو این نمایشگاه رویدادی مهم برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی خودرو است تا نوآوری ها، تکنولوژی ها و سیستم های جدید خود را به معرض نمایش بگذارند.

 

امسال نیز شهر فرانکفورت از تاریخ 8 سپتامبر 2020 (18 شهریور 1399) به مدت 5 روز پذیرای نمایشگاه صنعت خودرو Automechanika  است. طبق آمار ، در سال 2018 حدود 5000 غرفه دار و حدود 1360000 نفر بازدید کننده از 181 کشور در این نمایشگاه شرکت نموده اند. اگر در این صنعت فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های فرانکفورت Messe Frankfurt با مساحتی بیش از 367000 متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.  Messe Frankfurt در قلب منطقه تجاری شهر فرانکفورت در 4 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه صنعت خودرو Automechanika  2020 است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت خودرو جهت شرکت در نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای آلمان، رزرو انفرادی و گروهی هتل، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
فرانکفورت Automechanika یورو 0 یورو 0 0 ۲۳ شهریور 5 روز و 4 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 15%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید