دبی Beautyworld (آرایشی بهداشتی 25%)

تاریخ خروج

05 Oct

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

2370

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی Beautyworld Middle East نمایشگاه برتر برای لوازم آرایشی ، بهداشتی و آرایشی ، عطرها و امکانات اسپا در خاورمیانه است که هر ساله در شهر دبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. این نمایشگاه تا سال 2002 با نام Gulf Beauty در دبی برگزار می گردید.

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی پس از تغییر یافتن به یکی از نمایشگاه های Beautyworld به یکی از مهمترین نمایشگاه های صنعت آرایشی و بهداشتی جهان تبدیل شده که در مقیاس جهانی در نوبه خود بی نظیر است. هزاران شرکت معتبر دنیا هر ساله با به نمایش گذاشتن محصولات آرایشی، زیبایی و بهداشتی مو، پوست، عطر و ادکلن بستر گسترش شبکه همکاران تجاری، فروش محصولات و دریافت پیشنهادات و انتقادات را فراهم می کنند.

پس از 19 سال میزبانی موفقیت آمیز و تکامل، نمایشگاه Beautywolrd دبی به نماینده مهمی از صنایع آرایشی و بهداشتی تبدیل شده و نقش اساسی را در توسعه و رشد این صنعت ایفا کرده است. صاحبان سالن های زیبایی و اسپا، خرده فروشان، فیزیوتراپیست ها از کشورهای خاورمیانه جهت آشنایی با محصولات جدید زیبایی و نوآوری ها و ثبت سفارش از این نمایشگاه بازدید می کنند.

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 5 اکتبر 2021 (13 مهر 1400) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی Beautywold Middle East است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال 2019 میزبان بیش از 1700 غرفه دار و 36000 نفر بازدید کننده از بیش از 140 کشور بوده است. اگر در صنعت آرایشی و بهداشتی فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Centre قابل دسترسی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی Beautywold Middle East 2021  است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت آرایشی و بهداشتی جهت شرکت در نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
دبی Beautyworld یورو 0 یورو 0 0 ۱۳ مهر 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

پرداخت 0 % بیعانه در مجموع قیمت.

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 25%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید