2021 Big 5

تاریخ خروج

28 Feb

مدت زمان

4 روز

بازدید

1536

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی Big 5 مهمترین و بزرگترین نمایشگاه تجاری صنعت ساختمان، مصالح و محصولات عمرانی در خاورمیانه است که هر سال در شهر دبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه Big 5 با ایجاد فضای رقابتی زمینه حضور بزرگترین و مطرح ترین شرکت های ساختمانی جهان، متخصصان، تامین کنندگان و خریداران را فراهم می کند. هدف اصلی نمایشگاه صنعت ساختمان دبی عرضه محصولات ساختمانی از جمله مصالح ماشین آلات عمرانی نو و کارکرده، جرثقیل های برجی تا خدمات مهندسی انتقال و فناوری سیالات است.

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 12 سپتامبر 2021 (21 شهریور 1400) به مدت 4 روز پذیرای نمایشگاه صنعت ساختمانی دبی Big 5 است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال های گذشته میزبان بیش از 3000 غرفه دار و 80000 نفر بازدید کننده از بیش از 60 کشور بوده است. اگر در صنعت ساختمان فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Centre قابل دسترسی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی Big 5 2021 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت ساختمان جهت شرکت در نمایشگاه صنعایع ساختمانی دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
2021 Big 5 یورو 0 یورو 0 10 ۰۹ اسفند 4 روز

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید