والنسیا CEVISAMA (ویژه معماران 15%)

تاریخ خروج

08 Feb

مدت زمان

5 روز و 4 شب

بازدید

1270

نمایشگاه کاشی و سرامیک والنسیا CEVISAMA  نمایشگاه بین المللی در حوزه معماری، تجهیزات خانه، آشپز خانه و حمام، سنگ، چینی و ماشین آلات است که هر ساله در شهر والنسیا در کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه کاشی و سرامیک والنسیا با بیش از 30 سال سابقه یکی از مطرح ترین و مهمترین نمایشگاه های بین المللی در بخش سرامیک است که هر سال بزرگترین شرکت های تولید کننده سرامیک و محصولات مربوطه، مواد اولیه، طراحان و سازندگان ماشین آلات و قطعات را گردهم می آورد.

 

نمایشگاه CEVISAMA جدیدترین و چشم اندازترین طراحی، دکوراسیون و آخرین محصولات درحوزه کاشی کف و دیوار، تجهیزات حمام، سنگ طبیعی، رنگ سرامیک، کاشی، مواد و ابزار و ماشین آلات را به نمایش گذاشته و بستر گسترش شبکه مشتریان و خریداران حوزه سرامیک و کاشی، ارائه پیشنهادات و بدست آوردن اطلاعات در مورد آینده این صنعت را برای شرکت کنندگان فراهم می نماید. علاوه بر نمایشگاه تجاری، نمایشگاه کاشی و سرامیک والنسیا میزبان کنفرانس های متعددی با موضوع چشم انداز گسترده نسیت به نوآوری این صنعت است.

 

امسال نیز شهر والنسیا از تاریخ 8 فوریه 2021 (20 بهمن 1399) به مدت 5 روز پذیرای نمایشگاه کاشی و سرامیک CEVISAMA است. اگر در صنعت کاشی و سرامیک فعال هستید ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید. در سال گذشته بیش از 800 غرفه دار و 83000 بازدید کننده در این نمایشگاه شرکت نموده اند.

 

محل برگزاری نمایشگاه کاشی و سرامیک والنسیا در محل نمایشگاه های والنسیا Fira Valencia  با مساحتی بیش از 230000 متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.  Fira Valencia در 8 کیلومتری شهر والنسیا در قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان خود جهت شرکت در نمایشگاه کاشی و سرامیک والنسیا  CEVISAMA 2021 است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مطرح جهت شرکت در نمایشگاه کاشی و سرامیک والنسیا در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای اسپانیا، رزرو انفرادی و گروهی هتل در والنسیا، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
والنسیا CEVISAMA یورو 0 یورو 0 0 ۲۰ بهمن 5 روز و 4 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 15%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید