CPhI China 2023

تاریخ خروج

19 Jun

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

523

حداکثر ظرفیت

9

نمایشگاه داروسازی CPhI China مهمترین نمایشگاه بین المللی داروسازی و صنایع وابسته به آن در آسیا است که هرساله در شهر شانگهای در کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه دارویی چین که یکی از زیر مجموعه های نمایشگاه CPhI است که در سال 1990 به عنوان یک نمایشگاه بین المللی شیمیایی و دارویی تاسیس شد.

 

نمایشگاه CPhI چین هرساله تامین کنندگان و مشتریان بالقوه صنایع شیمیایی و دارویی را گرد هم آورده تا از این فرصت برای ملاقات و آشنایی با یکدیگر و تقویت روابط موجود با شرکای تجاری خود استفاده نمایند. نمایشگاه دارویی CPhI همزمان با نمایشگاه های چین از جمله P-MEC China،China  ICSE، LABWorld China، InnoPack China و BioPh برگزار می گردد تا کل زنجیره صنعت داروسازی و بیوتکنولوژی چین را در برگیرد. بنابراین این نمایشگاه همه تامین کنندگان عمده کشور چین از جمله تامین کنندگان مواد اولیه و تجهیزات را برای ارائه محصولات خود و هم افزایی عظیمی از نظر تبادل ایده و تبادل اطلاعات در صنعت داروسازی در شهر شانگهای چین گردهم می آورد.

 

امسال نیز شهر شانگهای از تاریخ 19 ژوئن 2023 (29 خرداد 1402) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه صنایع دارویی چین CPhI China است. طبق آمار، این نمایشگاه در دوره گذشته میزبان بیش از 3400 غرفه دار و 50000 نفر بازدید کننده از بیش از 120 کشور بوده است. اگر در صنعت داروسازی و صنایع وابسته آن فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

نمایشگاه  CPhI China در شانگهای در محل نمایشگاه های بین المللی بزرگ شانگهای به نام SNIEC برگزار می گردد. محل نمایشگاه میلان در فاصله 10 کیلومتری مرکز شهر شانگهای قرار دارد. در صورت اقامت در مرکز شهر شانگهای، برای دسترسی به نمایشگاه  استفاده از ترانسفر نمایشگاهی، تاکسی و قطار شهری پیشنهاد می گردد.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه صنایع دارویی  CPhI China 2023 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت داروسازی جهت شرکت در نمایشگاه CPhI China در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای چین، رزرو انفرادی و گروهی هتل در شانگهای، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
CPhI China 2023 یورو 0 یورو 0 9 ۲۹ خرداد 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید