CPhI India (ویژه داروسازان 20%)

تاریخ خروج

روزانه

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

1668

حداکثر ظرفیت

9

نمایشگاه صنایع دارویی هند CPhI India مهمترین نمایشگاه ر صنعت داروسازی در سراسر منطقه هند است. بازار دارویی جهانی به طور فزاینده ای به دنبال راه حل های دارویی با کیفیت بالا و کم هزینه است و هند یکی از پیشرو ترین کشورها در این زمینه است.  نمایشگاه CPhI India به عنوان محلی مناسب برای کلیه تأمین کنندگان و مشتریان عمده در صنعت تولید مواد شیمیایی و دارویی که آخرین روندها و نوآوری های بازار را مورد بحث قرار خواهند داد به شمار می آید. این نمایشگاه سالی یک بار برگزار می شود و فقط بازدید کنندگان تجاری می توانند در آن شرکت کنند.

 

نمایشگاه نمایشگاه صنایع دارویی هند CPhI India که یکی از نمایشگاه ها از مجموعه های نمایشگاه های CPhI است در سال 1990 به عنوان یک نمایشگاه بین المللی در صنایع شیمیایی و دارویی تاسیس شد و همانطور که گفتیم امروزه یکی از بزرگترین نمایشگاه های دارویی در سراسر جهان است.

 

نمایشگاه دارویی CPhI هرساله تامین کنندگان و مشتریان بالقوه صنایع شیمیایی و دارویی را گرد هم آورده تا از این فرصت برای ملاقات و آشنایی با یکدیگر و تقویت روابط موجود با شرکای تجاری خود استفاده نمایند. علاوه بر این، حضور در این نمایشگاه بین المللی می تواند به یافتن بازارهای جدید دست کمک بسیاری کند. از آنجا که رویدادهای FDF ، P-MEC, LAB-World,  و InnoPack همزمان با CPhI انجام می گیرند، می توان گفت که در زمان اجرای آنها تمامی صنعت های وابسته به صنایع دارویی و همه تامین کنندگان عمده جان از جمله تامین کنندگان مواد اولیه و تجهیزات را برای ارائه محصولات خود و برای هم افزایی عظیم در رابطه با تبادل اطلاعات گرد هم خواهند آمد.

 

امسال نیز شهر دهلی هند از تاریخ 24 نوامبر 2021 (3 آذر 1400) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه صنایع دارویی هند است. طبق آمار، این نمایشگاه در دوره های گذشته (سال های 2019 به قبل)  میزبان بیش از 1500 غرفه دار و 40000 نفر بازدید کننده از بیش از 120 کشور بوده است. اگر در صنعت داروسازی و صنایع وابسته آن فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

نمایشگاه صنایع دارویی هند در شهر نویدای بزرگ (Greater Noida) در جنوب شهر دهلی در محل نمایشگاه های بین المللی بزرگ نویدای بزبگ به نام INDIA EXPO CENTRE & MART برگزار می گردد. محل نمایشگاه نویدای بزرگ در فاصله 44 کیلومتری مرکز شهر دهلی قرار دارد. در صورت اقامت در مرکز شهر دهلی ، برای دسترسی به نمایشگاه  استفاده از ترانسفر نمایشگاهی، تاکسی و قطار شهری پیشنهاد می گردد.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه صنایع دارویی هند CPhI India است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی جهت شرکت در نمایشگاه داروسازی CPhI India در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای هند، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دهلی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
CPhI India یورو 0 یورو 0 9 هر زمان 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 20%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید