CPhI Japan 2023

تاریخ خروج

19 Apr

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

244

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه داروسازی ژاپن CPhI Japan به همراه نمایشگاه صنایع دارویی چین CPhi China مهمترین نمایشگاه بین المللی داروسازی و صنایع وابسته به آن در آسیا است که هرساله در شهر توکیو ژاپن برگزار می گردد. نمایشگاه داروسازی سی پی اچ آی که اصلی ترین نمایشگاه از مجموعه های نمایشگاه های CPhI است در سال 1990 به عنوان یک نمایشگاه بین المللی در صنایع شیمیایی و دارویی تاسیس شد و همانطور که گفتیم امروزه یکی از بزرگترین نمایشگاه های دارویی در سراسر جهان است.

 

نمایشگاه داروسازی ژاپن CPhI Japan هرساله تامین کنندگان و مشتریان بالقوه صنایع شیمیایی و دارویی را گرد هم آورده تا از این فرصت برای ملاقات و آشنایی با یکدیگر و تقویت روابط موجود با شرکای تجاری خود استفاده نمایند. علاوه بر این، حضور در این نمایشگاه بین المللی می تواند به یافتن بازارهای جدید دست کمک بسیاری کند. از آنجا که رویدادهای ICSE ، P-MEC و InnoPack همزمان با CPhI انجام می گیرند، می توان گفت که در زمان اجرای آنها تمامی صنعت های وابسته به صنایع دارویی و همه تامین کنندگان عمده جان از جمله تامین کنندگان مواد اولیه و تجهیزات را برای ارائه محصولات خود و برای هم افزایی عظیم در رابطه با تبادل اطلاعات گرد هم خواهند آمد.

 

سال 2023 نیز شهر توکیو ژاپن از تاریخ 19 آوریل 2023 (30 فروردین 1402) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه داروسازی ژاپن CPhI Japan است. طبق آمار، این نمایشگاه در دوره گذشته در سال 2023 میزبان بیش از 200 غرفه دار و 7000 نفر بازدید کننده از بیش از 20 کشور بوده است. اگر در صنعت داروسازی و صنایع وابسته آن فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی توکیو Tokyo Big Sight با مساحتی بیش از 250000 متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.  Tokyo Big Sight در کنار خلیج توکیو قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است. در صورت اقامت در مرکز شهر توکیو، برای دسترسی به نمایشگاه  استفاده از ترانسفر نمایشگاهی، تاکسی و قطار شهری پیشنهاد می گردد.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه داروسازی ژاپن CPhI Japan 2023 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی جهت شرکت در نمایشگاه داروسازی ژاپن CPhI Japan در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای ژاپن، رزرو انفرادی و گروهی هتل در توکیو، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
CPhI Japan 2023 یورو 0 یورو 0 10 ۳۰ فروردین 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید