CPhI Worldwide (ویژه داروسازان 20%)

تاریخ خروج

09 Nov

مدت زمان

3

بازدید

1896

حداکثر ظرفیت

9

نمایشگاه صنایع دارویی CPhI مهمترین نمایشگاه بین المللی داروسازی و صنایع وابسته به آن در جهان است که به طور چرخشی هرساله در شهرهای میلان ایتالیا و مادرید اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه داروسازی سی پی اچ آی که اصلی ترین نمایشگاه از مجموعه های نمایشگاه های CPhI است در سال 1990 به عنوان یک نمایشگاه بین المللی در صنایع شیمیایی و دارویی تاسیس شد و همانطور که گفتیم امروزه یکی از بزرگترین نمایشگاه های دارویی در سراسر جهان است.

 

نمایشگاه دارویی CPhI هرساله تامین کنندگان و مشتریان بالقوه صنایع شیمیایی و دارویی را گرد هم آورده تا از این فرصت برای ملاقات و آشنایی با یکدیگر و تقویت روابط موجود با شرکای تجاری خود استفاده نمایند. علاوه بر این، حضور در این نمایشگاه بین المللی می تواند به یافتن بازارهای جدید دست کمک بسیاری کند. از آنجا که رویدادهای ICSE ، P-MEC و InnoPack همزمان با CPhI انجام می گیرند، می توان گفت که در زمان اجرای آنها تمامی صنعت های وابسته به صنایع دارویی و همه تامین کنندگان عمده جان از جمله تامین کنندگان مواد اولیه و تجهیزات را برای ارائه محصولات خود و برای هم افزایی عظیم در رابطه با تبادل اطلاعات گرد هم خواهند آمد.

 

امسال نیز شهر میلان ایتالیا از تاریخ 9 نوامبر 2021 (18 آبان 1400) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه صنایع دارویی CPhI است. طبق آمار، این نمایشگاه در دوره های گذشته (سال های 2019 به قبل)  میزبان بیش از 3400 غرفه دار و 50000 نفر بازدید کننده از بیش از 120 کشور بوده است. اگر در صنعت داروسازی و صنایع وابسته آن فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

نمایشگاه CPhI در میلان در محل نمایشگاه های بین المللی بزرگ میلان به نام Fiera di Milano برگزار می گردد. محل نمایشگاه میلان در فاصله 15 کیلومتری مرکز شهر میلان قرار دارد. در صورت اقامت در مرکز شهر میلان، برای دسترسی به نمایشگاه  استفاده از ترانسفر نمایشگاهی، تاکسی و قطار شهری پیشنهاد می گردد.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه صنایع دارویی CPhI 2021 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی جهت شرکت در نمایشگاه داروسازی CPhI در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای ایتالیا، رزرو انفرادی و گروهی هتل در میلان، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
CPhI Worldwide یورو 900 یورو 500 9 ۱۹ آبان 3

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 20%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید