EADV 2021 وین

تاریخ خروج

29 Sep

مدت زمان

4 روز و 3 شب

بازدید

1894

حداکثر ظرفیت

10

آکادمی پوست اروپا EADV به عنوان یک انجمن غیر انتفاعی در سوم اکتبر 1987 در لوکزامبورگ با ماموریت ارتقاء علمی در مراقبت های بالینی، تحقیق و آموزش در زمینه پوست و نولوژی تاسیس شده است و کنگره سالانه آن با نام EADV  در شهرهای اروپایی برگزار می گردد. هر ساله متخصصین پوست و بهداشت پوست در کنگره پوست اروپا با هدف به اشتراک گذاشتن ایده ها و نتایج تحقیقات خود در نوآوری ها و درمان های پوستی در بهبود مراقبت از بیمار، آموزش و تحقیقات گردهم می آیند. علاوه برگزاری جلسات EADV به شرکت کنندگان عضو این کنگره این امکان را می دهد تا در دوره ها و آموزش آنلاین جهت ارتقا علمی خود شرکت نمایند. شرکت های مطرح در زمینه محصولات مرافبت پوستی و داروهای درماتولوژی مانند Bioderma، Pfizer، Novartis، Sanofi و غیره نیز از شرکت کنندگان در این کنگره سالانه هستند تا جهت ارائه محصولات خود با شرکت های دیگر به رقابت بپردازند.

امسال شهر وین از تاریخ 29 سپتامبر 2021 (4 مهر 1400) به مدت 4 روز پذیرای 30  امین کنگره پوست اروپا  EADV 2021 است. طبق آمار، در سال 2019 در 28 امین کنگره در شهر مادرید اسپانیا  حدود 12000 شرکت کننده، 750 جلسه و 150 شرکت در این کنگره شرکت نموده اند. در نظر داشته باشید که کنگره  EADV 2020 به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار شد. اگر شما پزشک متخصص پوست و یا در صنعت مصحولات زیبایی و مراقبت از پوست فعال هستید  و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت علمی خود استفاده کنید. محل برگزاری کنگره پزشکی هسته ای Austria Center Vienna با مساحتی بیش از 4000  متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.  Austria Center Vienna در 6 کیلومتری مرکز شهر وین قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان متخصص خود جهت شرکت در کنگره پوست اروپا  EADV 2021 است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین متخصص و شرکت های فعال در محصولات مراقبت از پوست جهت شرکت در کنگره پوست اروپا  در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای اتریش، ثبت نام در کنگره،عضویت در کنگره EADV، رزرو انفرادی و گروهی هتل، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
EADV 2021 وین یورو 0 یورو 0 10 ۰۷ مهر 4 روز و 3 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید