Enlit Europe 2022

تاریخ خروج

29 Nov

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

82

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه برق اروپا Enlit Europe مهمترین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و انرژی های تجدیدپذیر و صنایع وابسته به آن در اروپا است که به طور چرخشی هرساله در یکی از شهرهای بزرگ اروپا برگزار می گردد. نمایشگاه برق اروپا در سال 1999 با هدف ارائه آخرین راهکارها و روش ها برای تامین انرژی کشورهای اروپایی تاسیس شد و همانطور که گفتیم امروزه یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنعت برق و انرژی در سراسر جهان است.

 

نمایشگاه برق اروپا Enlit Europe دستاوردهای مهمی در زمینه راه‌حل‌های انرژی هوشمند از شبکه‌های هوشمند گرفته تا شهرهای هوشمند داشته و در این نمایشگاه کل زنجیره تولید تا مصرف کننده نهایی به بازدیدکنندگان معرفی می شود. علاوه بر حضور در غرفه ها، محتویات و استراتژی های مهم و همچنین چشم اندازهای آینده نیز در کنفرانس ها و جلسات هاب تمرین محور به اطلاع حاضرین می رسد. علاوه بر این، موفقیت‌های ملی و محلی در غرفه‌های ملی داخلی ارائه می‌شوند و به عنوان بسترهای ارتباطی برای تبادل متقابل عمل می‌کنند.

 

سال 2022 شهر فرانکفورت آلمان از تاریخ 29 نوامبر 2022 (8 آذر 1401) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه برق اروپا Enlit Europe است. طبق آمار، این نمایشگاه در دوره گذشته در سال 2021 و در شهر میلان ایتالیا میزبان بیش از 700 غرفه دار و 15000 نفر بازدید کننده از کشور های اروپا و جهان بوده است. اگر در صنعت برق و صنایع وابسته به آن مانند انرژی های تجدید پذیر فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

نمایشگاه Enlit Europe در فرانکفورت در محل نمایشگاه های بین المللی بزرگ فرانکفورت به نام Messe Frankfurt برگزار می گردد. محل نمایشگاه فرانکفورت در قلب منطقه تجاری فرانکفورت و در فاصله 2 کیلومتری مرکز شهر فرانکفورت قرار دارد. Messe Frankfurt بزرگترین محل نمایشگاه جهان است که دارای مساحتی بیش از سیصد و شصت هزار متر مربع مکان مسقف و نود و شش هزار متر مربع فضای باز است.  در صورت اقامت در مرکز شهر فرانکفورت، برای دسترسی به نمایشگاه  استفاده از ترانسفر نمایشگاهی، تاکسی و قطار شهری پیشنهاد می گردد.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه برق اروپا Enlit Europe 2022 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنایع برق و انرژی های تجدید پذیر جهت شرکت در نمایشگاه برق Enlit Europe در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای آلمان، رزرو انفرادی و گروهی هتل در فرانکفورت، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Enlit Europe 2022 یورو 0 یورو 0 10 ۰۸ آذر 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید