Euroguss 2024

تاریخ خروج

16 Jan

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

389

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ Euroguss بزرگترین نمایشگاه صنعت ریخته گری و صنایع وابسته به آن در اروپا است که هر دو سال در شهر نورنبرگ آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ در سال 1996 با هدف ارائه راهكارهای نوین فرآیندهای ریخته گری تحت فشار از جمله ریخته گری تحت فشار آلومینیم، منیزیم و روی آغاز به کار کرد.

 

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ Euroguss دستاوردهای مهمی در نمونه سازی سریع، ماشین های CNC، آلیاژها، قالب های دایكست، لوازم جانبی، فرآیندهای اتصال، بهینه سازی فرآیند، بازده انرژی، تست مواد، ماشین آلات دایكست و چاپ سه بعدی داشته که به در نوع خود منحصر به فرد است.

 

سال 2024 شهر نورنبرگ آلمان از تاریخ 16 ژانویه 2024 (26 دی 1402) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه ریخته گری Euroguss است. طبق آمار، این نمایشگاه در دوره گذشته در سال 2022 میزبان بیش از 470 غرفه دار و 111780نفر بازدید کننده از کشور های اروپا و جهان بوده است. اگر در صنعت ریخته گری و صنایع وابسته به آن فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

نمایشگاه Euroguss 2024 در نورنبرگ در محل نمایشگاه های بین المللی بزرگ نورنبرگ به نام Nuremberg Messe برگزار می گردد. محل نمایشگاه نورنبرگ در فاصله 7 کیلومتری مرکز شهر نورنبرگ قرار دارد. در صورت اقامت در مرکز شهر نورنبرگ، برای دسترسی به نمایشگاه  استفاده از ترانسفر نمایشگاهی، تاکسی و قطار شهری پیشنهاد می گردد.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ Euroguss 2024 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنایع ریخته گری جهت شرکت در نمایشگاه ریخته گری Euroguss در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای آلمان، رزرو انفرادی و گروهی هتل در نورنبرگ، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Euroguss 2024 یورو 0 یورو 0 10 ۲۶ دی 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید