Expopharm دوسلدورف

تاریخ خروج

22 Sep

مدت زمان

4 روز و 3 شب

بازدید

1713

نمایشگاه داروسازی اکسپوفارم Expopharm یکی از مهمترین و بزرگترین نمایشگاه های صنعت داروسازی اروپاست که هر یک بار در سال به صورت متناوب بین شهر های مونیخ و دوسلدورف در کشور آلمان برگزار می گردد. امسال نوبت شهر دوسلدورف است تا میزبان نمایشگاه داروسازی اکسپو فارم باشد و بزرگترین تولید کنندگان، متخصصین داروسازی و خریداران را از سراسر جهان گرد هم آورد.

امروزه پس از هفتاد سال غرفه داران نمایشگاه داروسازی اکسپو فارم Expopharm مهمترین و آخرین نوآوری ها در محصولات دارویی، مکمل های غذایی، دارو های طبیعی و همچنین تجهیزات داروسازی را به شرکت کنندگان ارائه کرده و بستر مناسبی را برای تبادل اطلاعات، تجارت و ایجاد شبکه مهیا می سازند. نمایشگاه داروسازی اکسپو فارم علاوه بر ایجاد فرصت تجاری برای شرکت کنندگان، برگزار کننده چندین کنفرانس مهم از جمله کنگره جهانی داروسازی وعلوم دارویی و کنگره داروسازان آلمان است، سمینارها و کارگاه های آموزشی است.

امسال نیز شهر دوسلدورف از تاریخ 22 سپتامبر 2021 (31 شهریور 1399 ) به مدت 4 روز پذیرای نمایشگاه نمایشگاه داروسازی Expopharm  است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال 2019 میزبان بیش از 500 غرفه دار و 27000 نفر بازدید کننده از بیش از 60 کشور بوده است. اگر در صنعت داروسازی فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

محل برگزاری نمایشگاه های دوسلدورف Messe Düsseldorf با قدمتی بیش از هفت دهه و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Messe Düsseldorf در کنار رود راین و در فاصله 7 کیلومتری مرکز شهر دوسلدورف قرار دارد.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه نمایشگاه داروسازی دوسلدورف Expopharm 2020  است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت داروسازی جهت شرکت در نمایشگاه داروسازی اکسپو فارم در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای آلمان، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دوسلدورف، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Expopharm دوسلدورف یورو 0 یورو 0 0 ۳۱ شهریور 4 روز و 3 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید