فرانکفورت Frankfurt Book Fair (ویژه نویسندگان 15%)

تاریخ خروج

14 Oct

مدت زمان

5 روز و 4 شب

بازدید

984

نمایشگاه کتاب فرانکفورت Frankfurt Book Fair بزرگترین نمایشگاه بین المللی کتاب و مجله است که سالانه در شهر فرانکفورت کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه کتاب فرانکفورت در سال 1949 تاسیس و پس از نیم قرن به مهمترین نمایشگاه کتاب بر اساس شمار ناشران حضور یافته و تعداد بازدیدکنندگان تبدیل شده است.

 

شرکت های نشر، رسانه ها و نویسندگان از جمله شرکت کنندگان نمایشگاه Frankfurt Book Fair هستند که برای مذاکره در مورد حقوق بین المللی چاپ و صدور مجوز کتب گردهم می آیند. بازدید کنندگان و عاشقان کتاب با حضور خود در این نمایشگاه می توانند از آخرین انتشارات آگاه شده، ابتکارها و روندهای نوین را تجربه کرده و با نویسندگان و ناشران کتاب ارتباط برقرار کنند. نمایشگاه کتاب فرانکفورت میزبان طیف گسترده ای از کتاب ها است که براساس تقسیم بندی داستان و غیر داستانی ، مذهبی ، کتابهای جوانان و کودکان ، علم و فناوری ، کتابهای هنری ، گردشگری ، هنرهای تجسمی و کتاب های ناشران بین المللی به نمایش گذاشته می شوند.

 

امسال نیز شهر فرانکفورت از تاریخ 14 اکتبر 2020 (23 مهر 1399) به مدت 5 روز پذیرای نمایشگاه کتاب فرانکفورت Frankfurt Book Fair است. طبق آمار ، در سال 2019 حدود 7450 غرفه دار و 300000 نفر بازدید کننده از 100 کشور در این نمایشگاه شرکت نموده اند. اگر در این صنعت فعال و یا از عاشقان کتاب هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت و علایق خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های فرانکفورت Messe Frankfurt با مساحتی بیش از 367000 متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.Messe Frankfurt در قلب منطقه تجاری شهر فرانکفورت در 4 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه کتاب فرانکفورت Frankfurt Book Fair 2020 است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین ناشر و نویسنده معروف جهت شرکت در نمایشگاه کتاب فرانکفورت در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای آلمان، رزرو انفرادی و گروهی هتل در فرانکفورت، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
فرانکفورت Frankfurt Book Fair یورو 0 یورو 0 0 ۲۳ مهر 5 روز و 4 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 15%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید