Gitex Global 2022

تاریخ خروج

09 Nov

مدت زمان

5

بازدید

371

حداکثر ظرفیت

9

نمایشگاه فناوری دبی GITEX GLOBAL مهمترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در  خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا است که در اکتبر 2022 در شهر دبی برگزار می شود. این نمایشگاه برای فعالان و متخصصان فناوری و شاغلان صنایع مربوط به فناوری مناسب بوده و برای کسب و کارهای مربوطه رویداد مهمی به حساب می آید.

 

از آنجایی که تقریبا تمام صنایع نیازمند به روز رسانی خود برای ادامه رقابت با رقبای هستند و فناوری ها مهمترین بخش این به روز بودن صنایع هستند، صاحبان صنایع، مدیران ارشد و میانی و تمامی شاغلین با حضور در نمایشگاه جیتکس دبی قادر به افزایش پتانسیل تجارت و کسب و کار خود خواهند شد.

 

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 10 اکتبر (18 مهر 1401) به مدت 5 روز پذیرای نمایشگاه فناوری دبی (جیتکس دبی) است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال های گذشته میزبان بیش از 100 غرفه دار و 5000 نفر بازدید کننده از بیش از 50 کشور بوده است. اگر در صنایع فناوری های مربوطه فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید. نمایشگاه فناوری دبی همچنین فرصت شرکت در 14 کنفرانس و 15 ورکشاپ به شرکت کنندگان ارائه می کند.

 

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Centre قابل دسترسی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه جیتکس دبی GITEX 2022 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت فناوری جهت شرکت در نمایشگاه فناوری دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Gitex Global 2022 یورو 0 یورو 0 9 ۱۸ آبان 5

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید