MWC Barcelona

تاریخ خروج

28 Jun

مدت زمان

4 روز

بازدید

1169

حداکثر ظرفیت

10

کنگره جهانی موبایل بارسلونا MWC مهمترین کنگره بین المللی در صنعت تکنولوژی بی سیم یا همان وایرلس است که هرساله در شهر بارسلون در کشور اسپانیا برگزار می گردد.

 

کنگره جهانی موبایل بارسلونا نقطه اجتماع صنعت تکنولوژی های بی سیم است. علاوه بر نوآوری ها و سمینارهای محصول ، آخرین روند صنعت در هشت سالن مورد بحث و ارائه قرار خواهد گرفت. این کنگره به نوبه خود از برجسته ترین نمایشگاه های تلفن های همراه ، اینترنت همراه و برنامه های موبایل به حساب می آید. تا سال 2007 کنگره جهانی موبایل GSMA به عنوان کنگره جهانی 3GSM برگزار می شد. تا قبل از شیوع ویروس کرونا کنگره جهانی موبایل بارسلون به طور سالانه در ماه فوریه برگزار می شد که یکی از مهمترین تاریخ های صنعت است.

 

امسال نیز شهر بارسلون از تاریخ 28 ژوئن 2021 (7 تیر 1400) به مدت 4 روز پذیرای کنگره جهانی موبایل بارسلونا MWC است. طبق آمار ، در سال 2019 در این نمایشگاه حدود 2400 غرفه دار و 110000 نفر بازدید کننده از بیش از 100 کشور در این نمایشگاه شرکت کردند. اگر در این صنعت فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های بارسلون Fira de Barcelona با مساحتی بیش از 40000 متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.  Fira de Barcelona در مرکز شهر بارسلون قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در کنگره جهانی موبایل بارسلونا 2021 است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت تکنولوژی های موبایل و تجهیزات بی سیم جهت شرکت در نمایشگاه کنگره موبایل بارسلونا در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای اسپانیا، رزرو انفرادی و گروهی هتل در بارسلون، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
MWC Barcelona یورو 0 یورو 0 10 ۰۷ تیر 4 روز

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید