Gulfood دبی (مسافران همیشگی 25%)

تاریخ خروج

13 Feb

مدت زمان

5 روز و 4 شب

بازدید

4754

نمایشگاه صنایع غذایی دبی Gulfood بزرگترین نمایشگاه صنایع غذایی جهان است که سالانه در شهر دبی در کشور امارات برگزار می گردد. نمایشگاه گلفود Gulfood بهترین مکان برای ارائه، به اشتراک گذاشتن و بازدید کردن از آخرین روندها و نو آوری ها در بخش های غذا و نوشیدنی، تجهیزات تهیه، آماده سازی و بسته بندی مواد عذایی، خدمات مهمانداری و پذیرایی و صنعت رستوران و کافه است.

 

شرکت های برتر دنیا در صنایع غذایی هر ساله با شرکت در این نمایشگاه محصولات و نوآوری های خود را به نمایش گذاشته و با مشتریان و متخصصان بازدید کننده به ملاقات و گفتگو می پردازند. علاوه بر شرکت های برتر صنایع غذایی شرکت های مطرح در زمینه مهمانداری و گردشگری با هدف ارائه نوآوری ها، بستن قرارداد با ارائه کنندگان و مشتریان در نمایشگاه گلفود شرکت می کنند.

 

حضور در این نمایشگاه علاوه بر فرصت تجاری، فرصت بهره مندی از تبادل دانش، شرکت در طیف وسیعی از کنفرانس های آموزشی ، جلسات آموزشی ، مسابقات ، جوایز و مجالس دیگر برنامه های زنده را برای شرکت کنندگان فراهم می سازد. این نمایشگاه همچنین فرصت ایده عالی برای جویندگان کسب و کار است تا با ارتباط با شرکت های مطرح در صنعت غذایی امکان همکاری را برای خود فراهم کنند.

 

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 13 فوریه 2022 (24 بهمن 1400) به مدت 5 روز پذیرای نمایشگاه صنایع غذایی Gulfood  است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال 2021 میزبان بیش از 5000 غرفه دار و 90000 نفر بازدید کننده از بیش از 180 کشور بوده است. اگر صنعت محصولات غذایی فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خوردو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو  World Trade Center   قابل دسترسی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه محصولات و صنایع غذایی دبی Gulfood 2022 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت غذایی جهت شرکت در نمایشگاه محصولات و صنایع غذایی دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Gulfood دبی یورو 0 یورو 0 0 ۲۴ بهمن 5 روز و 4 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 25%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید