DUBAI HALAL EXPO

تاریخ خروج

29 Aug

مدت زمان

2 روز

بازدید

608

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه حالال دبی Halal Expo Dubai مهمترین و جامعترین نمایشگاه تجاری صنعت حلال در خاورمیانه است که هر سال در شهر دبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه Halal Expo Dubai جامع ترین نمایشگاه در شورای همکاری خلیج فارس است که به صنعت جهانی حلال اختصاص دارد. نمایشگاه بین المللیمحصولات حلال برای متخصصان صنعت حلال ، بازرگانان و کارآفرینان است که در چندین بخش شبکه سازی و تجارت می کنند.

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 28 سپتامبر 2021 (6 مهر 1400) به مدت 2 روز پذیرای نمایشگاه حلال دبی Halal Expo Dubai است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال های گذشته میزبان بیش از 200 غرفه دار و 2000 نفر بازدید کننده از بیش از 20 کشور بوده است. اگر در صنعت تولید غذا، لوازم آرایشی و دارویی ، نساجی و پوشاک اسلامی و امور مالی و بیمه اسلامی فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید. نمایشگاه Halal Expo همچنین دارای یک انجمن با چندین سمینار است که به شما این فرصت را می دهد تا با متخصصان برجسته صنعت تعامل داشته باشید.

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Centre قابل دسترسی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه حالال دبی Halal Expo Dubai 2021 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت غذایی و بهداشتی جهت شرکت در نمایشگاه حلال دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
DUBAI HALAL EXPO یورو 0 یورو 0 10 ۰۷ شهریور 2 روز

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید