فرانکفورت Heimtextil (تخفیف ویژه 20%)

تاریخ خروج

12 Jan

مدت زمان

4 روز و 3 شب

بازدید

959

نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت Heimtextil  بزرگنرین نمایشگاه تجاری در صنعت نساجی و منسوجات خانگی و معیاری جهانی برای نوآوری و طراحی در منسوجات خانگی با کیفیت است که سالانه در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می گردد. هر ساله تعداد زیادی از تولیدکنندگان و طراحان مطرح صنعت نساجی طیف گسترده ای از محصولات خود در معرض دید بازدیدکنندگان نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت قرار می دهند.

 

از این محصولات می توان به پارچه تختخواب، حمام و میز در کنار روکش لوازم خانه و پنجره، سیستم های آفتابگیر، پارچه های تزئینی، اثاثیه و لوازم داخلی، کاغذ دیواری و در مجموع تمام نمونه کار های موجود در صنعت منسوجات خانگی اشاره کرد. نمایشگاه Heimtextil علاوه بر به نمایش گذاشتن محصولات با کیفیت و به روز، فرصت حضور و استفاده از کارگاه های آموزشی و کنفرانس های متعددی را برای بازدیدکنندگان و غرفه داران مهیا کرده است.

 

امسال نیز شهر فرانکفورت از تاریخ 12 ژانویه 2021 (23 دی 1399) به مدت 4 روز پذیرای نمایشگاه منسوجات خانگی Heimtextil  است. طبق آمار ، در سال 2019 حدود 3000 غرفه دار از 65 کشور و 70000 نفر بازدید کننده از 156 کشور در این نمایشگاه شرکت نموده اند. اگر در این صنعت فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های فرانکفورت Messe Frankfurt با مساحتی بیش از 367000 متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.  Messe Frankfurt در قلب منطقه تجاری شهر فرانکفورت در 4 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه منسوجات خانگی  Heimtextil 2021 است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت نساجی و منسوجات خانگی جهت شرکت در نمایشگاه منسوجات خانگی فرانکفورت در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای آلمان، رزرو انفرادی و گروهی هتل، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس می باشند.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
فرانکفورت Heimtextil یورو 0 یورو 0 0 ۲۳ دی 4 روز و 3 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 20%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید