IDS کلن (مخصوص دندان پزشکان 10%)

تاریخ خروج

09 Mar

مدت زمان

5 روز و 6 شب

بازدید

1307

نمایشگاه جهانی دندانپزشکی کلن آلمان IDS Cologne مهم ترین نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی است که هر دو سال یک بار در شهر کلن آلمان برگزار می گردد. این نمایشگاه متخصصین، فعالان صنعت دندانپزشکی و شرکت های فعال در تجهیزات دندانپزشکی را دو سال یکبار گرد هم می آورد تا با حضور در این رویداد نوآوری ها و طرح های جدید در بازار دندانپزشکی را با هم به اشتراک گذاشته و شرکت کنندگان تجاری آن ها را به نمایش بگذارند.

 

در نمایشگاه دندانپزشکی کلن آلمان علاوه بر ارائه نوآوری ها و تکنولوژی های بخش فنی دندانپزشکی، فناوری های جدید کنترل و مراقبت از موارد عفونی، سیستم های مانیتورینگ، ارتباطات و سازمانی بیمارستان ها و کلینیک ها و دیگر خدمات مربوط به صنعت دندانپزشکی به نمایش گذاشته می شود. بازدیدکنندگان در این نمایشگاه می توانند اطلاعات به روز و تحولات صنعت دندانپزشکی را از طریق تامین کنندگان و شرکت های تجاری مطرح در این صنعت دریافت کرده و نوآوری ها رابه صورت زنده تجربه کنند. این نمایشگاه همچنین برای کارآموزان ، دانشجویان ، فارغ التحصیلان و متخصصان جوان این فرصت را بوجود می آورد تا علاوه بر غنی سازی اطلاعات پزشکی خود، از قابلیت های خود برای فرصت های شغلی موجود استفاده کنند.

 

امسال نیز شهر کلن از تاریخ 9 مارچ 2021 (19 اسفند 1399) به مدت 5 روز پذیرای نمایشگاه دندانپزشکیIDS Cologne 2021  است. این رویداد در شرایطی رخ می دهد که این نمایشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا تاریخ برگزاری را از ماه مارچ به این تاریخ تغییر داده است. طبق آمار، در سال 2017 بیش از 2300 غرفه دار و 160000 نفر بازدید کننده از 155 کشور در این نمایشگاه شرکت نموده اند. اگر در این صنعت فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های کلن Koelnmesse با قدمتی بیش از ده دهه و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Koelnmesse در کنار رود راین و در فاصله 3 کیلومتری مرکز شهر کلن قرار دارد.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه دندانپزشکیIDS Cologne 2021  است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت دندانپزشکی جهت شرکت در نمایشگاه دندانپزشکی کلن در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای آلمان، رزرو انفرادی و گروهی هتل در کلن، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
IDS کلن یورو 0 یورو 0 0 ۱۹ اسفند 5 روز و 6 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 10%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید