Index Dubai 2023

تاریخ خروج

23 May

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

293

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه طراحی داخلی دبی Index Dubai مهمترین و بزرگترین نمایشگاه صنعت دکوراسیون داخلی و محصولات طراحی در خاورمیانه است که هر سال در شهر دبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه Index با ایجاد فضای رقابتی زمینه حضوران بزرگترین و مطرح ترین شرکت های طراحی داخلی جهان، متخصصان، تامین کنندگان و طراحان را فراهم می کند. هدف اصلی نمایشگاه طراحی داخلی عرضه محصولات دکوراسیون داخلی و طراحی از جمله لوازم جانبی داخلی، مبلمان کاربردی فرش و غیره برای تمامی مصارف از جمله مسکونی، اداری، تجاری و از همه مهمتر اقامتگاه ها و هتل ها است.

 

هرساله هتلداران خاورمیانه از همزمان بودن نمایشگاه هتلداری دبی برای حضور در هر دو نمایشگاه و پیشرفت تجارت خود استفاده می نمایند. متخصصان شرکت برند ها و طراحان جوان با استعداد را در به حضور در این نمایشگاه با هدف ورود به بازار، رشد و مطرح شدن ترغیب می کنند. علاوه بر نمایشگاه تجاری، نمایشگاه طراحی داخلی میزبان کارگاه ها، سمینارها و کنفرانس های مختلفی است که متخصصان و شرکت کنندگان در آن به بحث و گفتگو نشسته و چشم انداز صنعت طراحی داخلی را ترسیم می نمایند. اهدای جوایز Red Dot نیز از رویداد مهم این نمایشگاه تلقی می شود.

 

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 23 می 2023 (2 خرداد 1402) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه طراحی داخلی دبی Index Dubai است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال 2022 میزبان بیش از 1170 غرفه دار و 29000 نفر بازدید کننده از بیش از 110 کشور بوده است. اگر در صنعت طراحی داخلی  فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Centre قابل دسترسی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه طراحی داخلی Index Dubai 2023 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت طراحی داخلی جهت شرکت در نمایشگاه طراحی داخلی دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Index Dubai 2023 یورو 0 یورو 0 10 ۰۲ خرداد 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید