Interpack دوسلدورف

تاریخ خروج

25 Feb

مدت زمان

7 روز و 6 شب

بازدید

942

نمایشگاه صنعت بسته بندی دوسلدورف Interpack یکی از مهمترین نمایشگاه های بسته بندی در جهان است که سالانه در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می گردد. در این نمایشگاه شرکت های برتر دنیا در صنعت بسته بندی و توزیع از جمله شرکت های فعال در زمینه مواد غذایی، نوشیدنی، شیرینی، دارویی و آرایشی، کالای مصرفی غیر خوراکی و کالا های صنعتی گرد هم می آیند تا ضمن حمایت از مصرف کننده، کیفیت بسته بندی و توزیع را تضمین کنند. نمایشگاه Interpack دوسلدورف نه تنها به خودی خود از نظر مقیاس نمایشگاه به نوبه خود بی نظیر است بلکه ترکیب بسیار جذابی از غرفه داران و بازدید کنندگان را رقم می زند.

به دلیل حضور چشمگیر شرکت های بین المللی در این نمایشگاه، شرکت های فعال در صنعت بسته بندی سالانه با شرکت در این نمایشگاه راهکار ها و طرح های به روز و نوآورانه را با هم به اشتراک گذاشته و همکاری خود با شرکت های نوآور و کسب و کارهای کوچک و سنتی را تسهیل می نمایند.

امسال نیز شهر دوسلدورف از تاریخ 25 فوریه 2020 (7 اسفند 1399) به مدت 7 روز پذیرای نمایشگاه صنعت بسته بندی Interpack است. این رویداد در شرایطی رخ می دهد که این نمایشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا تاریخ برگزاری را از ماه آوریل به این تاریخ تغییر داده است. طبق آمار های سال گذشته، سالانه حدود 3000 غرفه دار از بالغ بر 60 کشور و حدود 200000 نفر بازدید کننده از 169 کشور در این نمایشگاه شرکت نموده اند.

اگر در این صنعت فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

محل برگزاری نمایشگاه های دوسلدورف Messe Düsseldorf با قدمتی بیش از هفت دهه و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Messe Düsseldorf در کنار رود راین و در فاصله 7 کیلومتری مرکز شهر دوسلدورف قرار دارد.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه بسته بندی Interpack است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت بسته بندی جهت شرکت در نمایشگاه بسته بندی دوسلدورف در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای آلمان، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دوسلدورف، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Interpack دوسلدورف یورو 0 یورو 0 0 ۰۷ اسفند 7 روز و 6 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید