JGT DUBAI 2022

تاریخ خروج

22 Feb

مدت زمان

3 روز

بازدید

375

حداکثر ظرفیت

9

نمایشگاه سنگ و جواهرات دبی JGT Dubai مهمترین نمایشگاه جواهرات خاورمیانه است که در فوریه 2022 در شهر دبی برگزار می شود. این نمایشگاه برای همه طراحان، خریداران، کلکسیونر ها مناسب بوده و برای کسب و کارهای مربوطه رویداد مهمی به حساب می آید. این نمایشگاه عضوی از نمایشگاه شماره 1 صنعت طلا و جواهرات جهان، نمایشگاه طلا و جواهرات هنگ کنگ است.

 

افرادی که شغل و تجارتشان به نوعی با جواهرات و سنگ های قیمتی ارتباط دارد این فرصت را برای گردهمایی و افزایش ظرفیت شغلی خود مفید و مناسب میدانند. علاوه بر نمایش و ارائه کلکسیون های جواهرات و سنگ های قدیمی، نمایشگاه سنگ و جواهرات دبی صاحبان تکنولوژی های نوین مورد استفاده در جواهرات را نیز در در این رویداد گردهم می آورد.

 

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 22 فوریه (3 اسفند 1400) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه سنگ و جواهرات دبی JGT Dubai است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال های گذشته میزبان بیش از 100 غرفه دار و 5000 نفر بازدید کننده از بیش از 50 کشور بوده است. اگر در صنعت طلا، جواهرات و سنگ ها قیمتی و فناوری های مربوطه فعال هستنید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید. نمایشگاه سنگ و جواهرات دبی همچنین فرصت شرکت در کنفرانس الماس دبی DMCC و جوایز جهانی جواهرات Informa Market را به شرکت کنندگان ارائه می کند.

 

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Centre قابل دسترسی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه سنگ و جواهرات دبی JGT DUBAI 2022 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت سنگ و جواهراتجهت شرکت در نمایشگاه سنگ و جواهرات دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
JGT DUBAI 2022 یورو 0 یورو 0 9 ۰۳ اسفند 3 روز

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید