LIGHT MIDDLE EAST DUBAI

تاریخ خروج

28 Sep

مدت زمان

3 روز

بازدید

657

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی Light Middle East Dubai بزرگترین رویداد تجاری اختصاصی برای روشنایی شهری ، معماری و خرده فروشی در خاورمیانه است تا پیشرفت محصولات خلاقانه ، روندهای طراحی فعلی و دانش فنی و تکنولوژی های جدید را به فعالان بازار نور و روشنایی ارائه نماید.  هدف اصلی نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی گردهمایی تولیدکنندگان برجسته محصولات روشنایی ، ارائه دهندگان سیستم و تامین کنندگان روشنایی است تا محصولات و خدمات جدید و موجود خود را به معماران ، توسعه دهندگان شهری، مشاوران و مقامات دولتی برجسته منطقه ارائه دهند.

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 28 سپتامبر 2021 (6 مهر 1400) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی Light ME است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال های گذشته میزبان بیش از 300 غرفه دار و 5000 نفر بازدید کننده از بیش از 33 کشور بوده است. اگر در صنعت روشنایی فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Centre قابل دسترسی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی Light ME 2021 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت روشنایی جهت شرکت در نمایشگاه روشنایی دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
LIGHT MIDDLE EAST DUBAI یورو 0 یورو 0 10 ۰۶ مهر 3 روز

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید