Medlab 2021 (پزشکان 10%)

تاریخ خروج

08 Jan

مدت زمان

4 روز و 3 شب

بازدید

1486

نمایشگاه تجهیزات پزشکی خاورمیانه Medlab بزرگترین و مهمترین نمایشگاه در حوزه تجیهزات آزمایشگاهی و پزشکی تشخیصی در خاورمیانه است که هر ساله در شهر دبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. این نمایشگاه با گردهمایی بزرگترین تولید کنندگان و محققین حوزه تجهیزات آزمایشگاهی آخرین دانش و فناوری بازار تجهیزات آزمایشگاهی را برای شرکت کنندگان به نمایش می گذارد.

هدف نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی متمرکز بر فناوری تحلیلی ، امکانات آزمایشگاهی ، تجهیزات آزمایشگاهی ، ابزار آزمایشگاهی ، فناوری آزمایشگاهی ، اندازه گیری ، فناوری تمیز کردن اتاق ، بیوتکنولوژی ، فناوری پزشکی و بهداشت است. علاوه بر فراهم کردن فرصت نمایش محصولات و فروش آن به مشتریان از تمامی کشورهای جهان، Medlab میزبان کنفرانس بزرگ بین المللی در زمینه تجهیزات پزشکی با حضوران فعالان و متخصصان این حوزه است.

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 8 فوریه 2021 (20 بهمن 1399) به مدت 4 روز پذیرای نمایشگاه تجهیزات پزشکی Medlab است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال 2020 میزبان بیش از 650 غرفه دار و 23000 نفر بازدید کننده از بیش از 40 کشور بوده است. اگر صنعت تجهیزات آزمایشگاهی فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو  World Trade Centre   قابل دسترسی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی Medlab 2021  است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت آزمایشگاهی جهت شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Medlab 2021 یورو 0 یورو 0 0 ۱۹ دی 4 روز و 3 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

پرداخت 0 % بیعانه در مجموع قیمت.

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 10%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید