MIDO میلان (مخصوص مسافران همیشگی 10%)

تاریخ خروج

06 Feb

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

1060

نمایشگاه عینک میلان MIDO نمایشگاه بین المللی در زمینه عینک، اپتیک، اپتومتری و چشم پزشکی است که هر ساله در شهر میلان در کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه MIDO با ساختار هدفمند خود، کلیه جنبه ها و محصولات چشم پزشکی و اپتیک، ترکیبات و ماشین آلات ازشناخته شده ترین برندهای دنیا تحت پوشش قرار می دهد.

 

شرکت های برتر دنیا در صنعت عینک با شرکت در نمایشگاه عینک میلان تجهیزات وابسته به اپتیک (بینایی)، اپتومتری (بینایی سنجی)، چشم پزشکی و عینک ها و پوشش های چشم (eyewear) شامل مدل های متنوع عینک های آفتابی و طبی، لنزها، لنزهای تماسی، تجهیزات و ترکیبات مرتبط  را به نمایش می گذارند. نمایشگاه MIDO به عنوان کاملترین ، جامع ترین ، جذاب ترین و کشف جهان نوری ، اپتومتری و چشم پزشکی جهان علاوه بر شرکت و مارک های مطرح دنیا، طراحان، پزشکان و متخصصان صنعت چشم پزشکی هر ساله با هدف ارائه و به نمایش گذاشتن جهانی محصولات، مهمترین اکتشافات و بخش های جدید خود زیر یک سقف جمع می کند.

 

امسال نیز شهر میلان از تاریخ 6 فوریه 2021 (18 بهمن 1399) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه عینک میلان MIDO است. طبق آمار، این نمایشگاه در دوره گذشته میزبان بیش از 1300 غرفه دار و 58000 نفر بازدید کننده از بیش از 90 کشور بوده است. اگر در صنعت عینک و چشم پزشکی فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید. . نمایشگاه MIDO در میلان در محل نمایشگاه های بین المللی بزرگ میلان به نام Fiera di Milano برگزار می گردد. محل نمایشگاه میلان در فاصله 15 کیلومتری مرکز شهر میلان قرار دارد. در صورت اقامت در مرکز شهر میلان، برای دسترسی به نمایشگاه  استفاده از ترانسفر نمایشگاهی، تاکسی و قطار شهری پیشنهاد می گردد.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه عینک میلان MIDO 2021 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت عینک و چشم پزشکی جهت شرکت در نمایشگاه عینک میلان در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای ایتالیا، رزرو انفرادی و گروهی هتل در میلان، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
MIDO میلان یورو 0 یورو 0 0 ۱۸ بهمن 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 10%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید