فرانکفورت Paperworld (تخفیف ویژه 15%)

تاریخ خروج

30 Jan

مدت زمان

4 روز و 3 شب

بازدید

829

نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت Paperworld مهمترین نمایشگاه بین المللی در بخش کاغذ، لوازم اداری و لوازم تحریر است که هر ساله در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می گردد. برترین شرکت های تولید کننده و تامین کننده تجهیزات صنعت نوشت افزار هرساله در نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت گردهم می آیند تا محصولات متنوع و منحصر به فرد خود از جمله تجهیزات اداری ، ابزار نوشتن و نقاشی ، لوازم تحریر ، هدایا ، بسته بندی و آخرین محصولات مهم اما کاغذی را به نمایش گذاشته و فرصت ملاقات و سفارش را برای متقاضیان خرد و کلان جهان مهیا سازند.

 

نمایشگاه نوشت افزار Paperworld این فرصت را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد تا از آخرین تکنولوژی ها، نوآوری ها، روند صنعت نوشت افزار و ایده های تولید محصولات اطلاع پیدا کنند و از آن در جهت پیشرفت تجارت خود استفاده نمایند. این نمایشگاه علاوه بر ارائه محصولات و نوآوری ها میزبان کنفرانسی با برنامه جامع در مورد موضوعاتی مانند قانون و قراردادها ، طراحی ، شبکه سازی یا ارتباط با مشتری است. مسابقات طراحی ، جوایز مختلف و جلسات اطلاعاتی از جمله برنامه های تکمیلی این نمایشگاه است.

 

امسال نیز شهر فرانکفورت از تاریخ 30 ژانویه 2021 (11 بهمن 1399) به مدت 4 روز پذیرای نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت Paperworld است. طبق آمار ، در سال 2019 حدود 1600 غرفه دار از 64 کشور و 32300 نفر بازدید کننده از 150 کشور در این نمایشگاه شرکت نموده اند. اگر در این صنعت فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های فرانکفورت Messe Frankfurt با مساحتی بیش از 367000 متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.  Messe Frankfurt در قلب منطقه تجاری شهر فرانکفورت در 4 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه نوشت افزار Paperworld 2021 است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت نوشت افزار جهت شرکت در نمایشگاه نوشت افزار فرانکفورت در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای آلمان، رزرو انفرادی و گروهی هتل در فرانکفورت، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس می باشند.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
فرانکفورت Paperworld یورو 0 یورو 0 0 ۱۱ بهمن 4 روز و 3 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 15%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید