Paperworld Middle East

تاریخ خروج

15 Nov

مدت زمان

3 روز و 2 شب

بازدید

150

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه نوشت افزار خاورمیانه Paperworld Middle East مهمترین نمایشگاه بین المللی در بخش کاغذ، لوازم اداری و لوازم تحریر است که هر ساله در شهر دبی برگزار می گردد. برترین شرکت های تولید کننده و تامین کننده تجهیزات صنعت نوشت افزار هرساله در نمایشگاه نوشت افزار دبی گردهم می آیند تا محصولات متنوع و منحصر به فرد خود از جمله تجهیزات اداری ، ابزار نوشتن و نقاشی ، لوازم تحریر ، هدایا ، بسته بندی و آخرین محصولات مهم اما کاغذی را به نمایش گذاشته و فرصت ملاقات و سفارش را برای متقاضیان خرد و کلان جهان مهیا سازند.

 

نمایشگاه نوشت افزار Paperworld Middle East این فرصت را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد تا از آخرین تکنولوژی ها، نوآوری ها، روند صنعت نوشت افزار و ایده های تولید محصولات اطلاع پیدا کنند و از آن در جهت پیشرفت تجارت خود استفاده نمایند. این نمایشگاه علاوه بر ارائه محصولات و نوآوری ها میزبان کنفرانسی با برنامه جامع در مورد موضوعاتی مانند قانون و قراردادها ، طراحی ، شبکه سازی یا ارتباط با مشتری است. مسابقات طراحی ، جوایز مختلف و جلسات اطلاعاتی از جمله برنامه های تکمیلی این نمایشگاه است.

 

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 15 نوامبر 2022 (24آبان 1401) به مدت 3 روز پذیرای نمایشگاه نوشت افزار خاورمیانه  Paperworld Middle East است. طبق آمار ، در سال 2020 حدود 60 غرفه دار از 25 کشور و 1304 نفر بازدید کننده در این نمایشگاه شرکت نموده اند. اگر در این صنعت فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خوردو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو  World Trade Center قابل دسترسی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه نوشت افزار خاورمیانه  Paperworld Middle East 2022 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت خودرو جهت شرکت در نمایشگاه نوشت افزار خاورمیانه در دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Paperworld Middle East یورو 0 یورو 0 10 ۲۴ آبان 3 روز و 2 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید