پاریس Paris Photo (عکاسان 10%)

تاریخ حرکت

12 Nov

مدت زمان

4 روز و 3 شب

تعداد مشاهده

167

نمایشگاه عکس پاریس Paris Photo یکی از مشهورترین نمایشگاه های بین المللی در زمینه عکاسی هنر های زیباست که هر ساله در شهر زیبای پاریس در کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه Photo Paris از سال 1997 هرساله در ماه نوامبر با گردهمایی عکاسان مطرح، گالری داران، ناشران و متخصصان از بیش از 50 کشور جهان، آثار تاریخی و معاصر عکاسی را به نمایش می گذارد.

نمایشگاه عکس پاریس علاوه بر رویداد تجاری مکانی مناسب برای مرور روند عکاسی از اولین عکس گرفته شده تا حال حاضر و بدست آوردن اطلاعات در حیطه عکاسی برای عکاسان و هنردوستان است. در سال 2013 شعبه پاریس فوتو لس آنجلس Paris Los Angeles Photo در استودیو Paramount pictures افتتاح گردید که باعث قدرتمندتر شدن این نمایشگاه شده است.

امسال نیز شهر پاریس از تاریخ 12 نوامبر 2020 (22 آبان 1399) به مدت 4 روز پذیرای نمایشگاه عکس Paris Photo است. اگر علاقه مند به هنر و عکاسی هستید ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارب خود استفاده کنید.

محل برگزاری نمایشگاه عکس پاریس در قصر بزرگ پاریس Grand Palais Paris با مساحتی بیش از 775000 متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.  Grand Palais Paris در منطقه 8 شهر پاریس در مرکز شهر و در کنار خیابان شانزلیزه قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان خود جهت شرکت در نمایشگاه عکس پاریس  Paris Photo 2020 است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین هنرمند و عکاس شاخص جهت شرکت در نمایشگاه عکس پاریس در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای فرانسه، رزرو انفرادی و گروهی هتل در پاریس، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

 

رزرو تور

نام تورتعرفه به ازای هر بزرگسالقیمت به ازای هر کودکصندلی‌های موجودتاریخ خروجمدت زمان
پاریس Paris Photo0 یورو0 یورو012 Nov4 روز و 3 شب

اطلاعات رزرو

نامقیمت (بزرگسالان / کودکان)افراد (بزرگسالان / کودکان)تعدادجمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 یورو
تخفیف 10%
جمع کل 0 یورو

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید