Pharmapack پاریس (تخفیف ویژه پزشکان 15%)

تاریخ خروج

27 Nov

مدت زمان

2 روز و یک شب

بازدید

1036

نمایشگاه بسته بندی دارو اروپا Pharmapack نمایشگاه بین المللی در صنعت بسته بندی دارویی، تحویل دارو و ماشین آلات است که هرساله در شهر پاریس در کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه Pharmapack در سال 1997 با برپایی کنفرانس و نمایشگاه صنعت بسته بندی دارو کار خود را آغاز کرد و پس از پیشرفت صنعت دارو و بالطبع صنایع وابسته به آن مانند صنعت بسته بندی دارو برگزار کنندگان آن تصمیم به برگزاری آن در مقیاس بزرگتر و هر سال یکبار برای کمک به این صنعت گرفتند که با استقبال شرکت های برتر دنیا و متخصصان مواجه شد.

 

پس از بیش از 20 سال از اولین برگزاری نمایشگاه بسته بندی دارو اروپا این رویداد به یکی از مهم ترین نمایشگاه های بین المللی در صنعت دارو تبدیل شده که در آن به یافتن راه های نوین بسته بندی جهت برآوردن نیازها، ایمنی و بهره وری بیشترپرداخته می شود. علاوه بر به نمایش گذاشتن محصولات بسته بندی دارویی، دارو رسانی، تکنولوژی بسته بندی و چاپ، نمایشگاه Pharmapack میزبان جلسات بین المللی، کنفرانس های متعدد، سمپوزیوم 2 روزه، کارگاه نوآوری و کارآفرینی و غیره است.

 

امسال نیز شهر پاریس از تاریخ 27 ژانویه 2021 (7 بهمن 1399) به مدت 2 روز پذیرای نمایشگاه بسته بندی دارو Pharmapack است. طبق آمار ، در سال 2020 بیش از 400 غرفه دار و 5500 نفر بازدید کننده از بیش از 50 کشور در این نمایشگاه شرکت کردند. اگر در این صنعت فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های پاریس Paris Expo Porte de Versailles  با مساحتی بیش از 20000 متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.  Paris Expo Porte de Versailles در منطقه 15 شهر پاریس در جنوب غربی مرکز شهر قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه بسته بندی دارو  Pharmapack 2021 است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت دارو و بسته بندی دارو جهت شرکت در نمایشگاه بسته بندی دارو پاریس در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای فرانسه، رزرو انفرادی و گروهی هتل در پاریس، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Pharmapack پاریس یورو 0 یورو 0 0 ۰۷ آذر 2 روز و یک شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
تخفیف 15%
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید