Salon du Chocolat

تاریخ خروج

29 Sep

مدت زمان

5 روز و 4 شب

بازدید

676

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه شکلات پاریس Salon du Chocolat مهمترین نمایشگاه تخصصی بین المللی در صنعت شکلات است که هرساله در شهر پاریس در کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه Salon du Chocolat در شهر های بلژیک، لندن، سئول، بیروت، میلان، لیون،مسکو وغیره برگزار می گردد ولی مهمترین آن نمایشگاه شکلات پاریس است که هر ساله بزرگترین شرکت های دنیا در زمینه شکلات را گردهم می آورد تا محصولات نوآورانه شکلات، شیرینی و بستنی خود را به معرض نمایش بگذارند.

 

علاوه بر تولید کنندگان شکلات، کشورهای تولید کننده کاکائو مانند ساحل عاج، غنا، نیجریه، اندونزی، برزیل و غیره از شرکت کنندگان دائمی نمایشگاه شکلات پاریس هستند تا از فرصت بوجود آمده برای عرضه محصولات خود به متقاضیان استفاده نمایند. در حاشیه این نمایشگاه شیرینی پزها، آشپزها و کارشناسان مطرح اقدام به برگزاری کنفرانس های متعدد، ارائه دستور العمل های تولید و پردازش و دیگر فعالیت ها می نمایند.

 

امسال نیز شهر پاریس از تاریخ 28 اکتبر 2021 (6 آبان 1400) به مدت 5 روز پذیرای نمایشگاه شکلات Salon du Chocolat است. طبق آمار ، در سال 2019 و در سالگرد 25 سال برگزاری این نمایشگاه حدود 700 غرفه دار و 150000 نفر بازدید کننده از بیش از 50 کشور در این نمایشگاه شرکت کردند. اگر در این صنعت فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

 

محل برگزاری نمایشگاه های پاریس Paris Expo Porte de Versailles  با مساحتی بیش از 20000 متر مربع و داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است.  Paris Expo Porte de Versailles در منطقه 15 شهر پاریس در جنوب غربی مرکز شهر قرار دارد و قابل دسترسی با قطار شهری و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی است.

 

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه شکلات پاریس  Salon du Chocolat 2021 است. تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت شکلات جهت شرکت در نمایشگاه شکلات پاریسدر سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

 

خدمات ویزای فرانسه، رزرو انفرادی و گروهی هتل در پاریس، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
Salon du Chocolat یورو 900 یورو 400 10 ۰۷ مهر 5 روز و 4 شب

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید