SPS AUTOMATION MIDDLE EAST

تاریخ خروج

28 Sep

مدت زمان

2 روز

بازدید

1183

حداکثر ظرفیت

10

نمایشگاه انوماسیون دبی SPS Automation Middle East شاخه ای از نمایشگاه SPS نورنبرگ است و از سپتامبر 2018 در دبی برگزار می شود. این نمایشگاه برای همه تأمین کنندگان و کاربران فناوری اتوماسیون (سخت افزار و نرم افزار) از خاورمیانه مانند عربستان ، مصر ، ایران ، امارات ، بحرین ، کویت و بسیاری دیگر طراحی شده است.

تامین کنندگان فناوری های اتوماسیون و کاربران منطقه در دبی گرد هم می آیند تا اطلاعات مربوط به آخرین پیشرفت ها و راه حل ها را تبادل کنند. علاوه بر اتوماسیون صنعتی کلاسیک ، این انشعاب همچنین به منظور اتوماسیون ساختمانی و اتوماسیون فرآیندی است که نقش عمده ای در این منطقه ایفا می کند. در این نمایشگاه کنفرانس هایی برای بحث در مورد مشکلات جاری و ارائه راه حل ها برپا خواهد شد.

امسال نیز شهر دبی از تاریخ 28 سپتامبر 2021 (6 مهر 1400) به مدت 2 روز پذیرای نمایشگاه انوماسیون دبی SPS Automation است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال های گذشته میزبان بیش از 200 غرفه دار و 3000 نفر بازدید کننده از بیش از 20 کشور بوده است. اگر در صنعت اتوماسیون و فناوری های مربوطه فعال هستنید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید. نمایشگاه SPS Automation همچنین دارای یک انجمن با چندین سمینار است که به شما این فرصت را می دهد تا با متخصصان برجسته صنعت تعامل داشته باشید.

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Centre قابل دسترسی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه انوماسیون دبی SPS Automation 2021 است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت اتوماسیون جهت شرکت در نمایشگاه انوماسیون دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

خدمات ویزای دبی، رزرو انفرادی و گروهی هتل در دبی، بلیط پرواز، بلیط قطار، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر نمایشگاهی، بیمه مسافرتی و غیره از جمله خدمات مورد ارائه توسط نگین پرواز پارس است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
SPS AUTOMATION MIDDLE EAST یورو 0 یورو 0 10 ۰۶ مهر 2 روز

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء یورو 0
جمع کل یورو 0

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید