لغو قرنطینه پوکت برای مسافران واکسینه شده

۲۴

خرداد
۱۴۰۰

لغو قرنطینه در پوکت برای مسافران واکسینه شده از 1 جولای

ارسال شده توسط: نگین پرواز/ 2386 0

سفر به جزیره پوکت همواره یکی از آرزوهای دوستداران سفر و ماجراجویی بوده و کارشناسان سفر به این جزیره را که خود به تنهایی با داشتن طبیعتی جذاب و بکر، جاذبه توریستی به حساب می آید را از کارهایی که در دوران زندگی باید هر شخص انجام دهد می دانند. پس از لغو محدودیت های سفر به تایلند، دولت این کشور سفر به تایلند را منوط بر قبول قرنطینه خوانده بود. طی اطلاعیه ای قرنطینه در پوکت از 1 جولای 2021 برای مسافران واکسینه شده لغو شده و این افراد می توانند با رعایت بعضی از نکات که در ادامه به آن می پردازیم پا به این مکان زیبا بگذارند.

 

دولت تایلند واکسن های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی را که شامل فایزر، مودرنا، جانسن اند جانسن و غیره هستند را مورد تایید می داند و مسافران واکسینه شده با این واکسن ها را که در بازه 14 الی نهایتا 1 سال قبل از سفر واکسینه شده اند، از قرنطینه در پوکت مستثی می داند.

 

طبق قانون قبلی کودکان زیر 6 سال نیازمند ارائه جواب منفی تست پی سی آر نبودند و این رویه ادامه خواهد داشت، ولی کودکان 6 تا 18 ساله افراد واکسینه شده در مقصد تست کرونا خواهند داد و در صورت گرفتن جواب منفی نیازمند رعایت قرنطینه در پوکت نخواهند بود.

 

تمامی افرادی که وارد پوکت می شوند باید اپلیکیشن ThailandPlus را بر روی موبایل خود نصب کرده و با ایجاد پروفایل خود در تمام مدت زمان حضور خود در پوکت این اپلیکیشن را بر روی موبایل خود داشته باشند.

 

اگر تجربه سفر به کشور زیبای تایلند و مخصوصا سفر به پوکت را داشته اید، خاطرات و تجارب خود را با ما در میان بگذارید.

 

کارشناسان نگین پرواز پارس در طول هفته آماده ارائه خدمات ویزا، بلیط و هتل در سراسر جهان به شما عزیزان و همراهان همیشگی هستند.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار جذاب گردشگری، مجله وبسایت ما را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید